W betę gry Battlefield 1 będzie można zagrać wcześniej od innych

W betę gry Battlefield 1 będzie można zagrać wcześniej od innych

Battlefield 1 to jedna z największych premier tego roku, a zmiana kierunku i stylu tej serii tylko spotęgowała zainteresowanie fanów. Wczoraj zaprezentowano pierwszy zwiastun i poznaliśmy datę wydania - 21 października, a teraz także wiadomo, że najnowsza odsłona BF doczeka się przedpremierowej wersji beta.

Nie Battlefield 5, ale Battlefield 1 i pierwsza wojna światowa! - zobacz trailer najnowszej produkcji EA DICE

W materiałach prasowych, gdzie znalazły się informacje o dacie debiutu produkcji, nie została co prawda podana żadna konkretna data testów. Tym niemniej już teraz istnieje sposób, aby zagwarantować sobie wcześniejszy udział w tychże testach. Aby tego dokonać, wystarczy zapisać się do programu Battlefield Insider, podając swój adres email. Na stronie przeznaczonej do zbierania zapisów pojawiła się adnotacja o licznych zaletach członkostwa: dodatkowe przedmioty w grze, ekskluzywna zawartość, dostęp do materiałów zza kulis oraz właśnie możliwość wcześniejszego ogrania otwartej bety.

Nie będzie to jedyna okazja do sprawdzenia najnowszej części wojennej, militarnej strzelaniny - subskrybenci usługi Origin Access na PC oraz EA Access na Xbox One będą mogli wypróbować pełną wersję gry przez 10 godzin, na 6 dni przed premierą, a jeśli zdecydują się na zakup produkcji, zachowają swoje postępy z wersji testowej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: W betę gry Battlefield 1 będzie można zagrać wcześniej od innych

 0