W Cyberpunk 2077 można spędzić 175 godzin i nadal nie przejść gry

W Cyberpunk 2077 można spędzić 175 godzin i nadal nie przejść gry

Prawdopodobnie już 10 grudnia, po kilku opóźnieniach, w końcu zadebiutuje jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, czyli Cyberpunk 2077. Ostatnie przełożenie premiery, jak wynika ze słów pracowników CD Projekt RED, nie wynikało z tego, że gra nie jest jeszcze gotowa. Wręcz przeciwnie, polską produkcję bez problemu da się przejść od początku do końca. Potrzebne były tylko ostatnie szlify, które wyeliminują najważniejsze błędy. Stąd przełożenie premiery, aby dodatkowe dni wykorzystać do prac nad Day-1 Patchem, czyli aktualizacją, która zostanie wydana pierwszego dnia po pojawieniu się produkcji na sklepowych półkach. To też oznacza, że wielu pracowników polskiej firmy od dawna gra już w Cyberpunka 2077 i jeden z nich pochwalił się swoim progresem za pośrednictwem Twittera. Wygląda na to, że będzie co robić w Night City.

Jeden z pracowników CD Projekt RED pochwalił się czasem spędzonym w Cyberpunk 2077.

Łukasz Babiel, który w CD Projekt RED jest liderem działu QA (Quality Assurance), wrzucił na swojego Twittera liczbę godzin, którą spędził już w grze Cyberpunk 2077. Z wiadomości dowiadujemy się, że zdecydował się on na drogę Nomada. W sumie w Night City i okolicach spędził już 175 godzin, przy czym – co kluczowe w całej historii – jeszcze nie ukończył produkcji. Należy się jednak pewnego rodzaju wyjaśnienie, bowiem z kolejnych wiadomości na Twitterze dowiadujemy się, że to jedno z wolniejszych podejść do gry. Łukasz Babiel wybrał najwyższy poziom trudności, często korzysta ze skradania, zbiera wszystko, co tylko możliwe i korzysta ze wszystkich możliwości, jakie oferuje Cyberpunk 2077. W skrócie – nie spieszy się z przechodzeniem gry. Pomimo tego możliwość spędzenia w polskim tytule aż 175 godzin i nieukończenia fabuły, robi spore wrażenie.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach. Gra dostępna będzie również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S, ale w ramach wstecznej kompatybilności, co oznacza, że nie wykorzysta pełni ich możliwości. CD Projekt RED obiecało, że aktualizacja dla konsol nowej generacji zostanie wydana w 2021 roku, kilka miesięcy po premierze gry. Z czasem do produkcji ma zostać dodany również tryb multiplayer, ale na niego również przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: W Cyberpunk 2077 można spędzić 175 godzin i nadal nie przejść gry

 0