W iPhone 15 Pro Max wypala się ekran? Oto nowe doniesienia

W iPhone 15 Pro Max wypala się ekran? Oto nowe doniesienia

Flagowy iPhone najnowszej generacji może niedługo być określany mianem niewypału. Według nowych informacji, urządzenie cierpi na kolejny problem. Teraz zgłaszany jest wypalający się ekran.

Wypalający się ekran

iPhone 15 Pro Max to najwyżej postawiony w hierarchii Apple smartfon. Do produkcji tego modelu, firma z Cupertino użyła wszystkiego co najlepsze. Mamy chociażby 6,7-calowy ekran OLED z odświeżaniem 120 Hz, potężny chip A17 Pro wykonany w litografii 3 nm, czy tytanową ramkę. Chciałoby się rzec flagowiec z krwi i kości. Niestety mimo wszystko, iPhone 15 Pro Max nie jest wolny od wad. Chyba największym problemem - i zarazem tym, o którym zrobiło się najgłośniej - jest przegrzewanie się. Oczywiście Apple w miarę szybko wypuściło aktualizację do iOS 17.0.3, która ten problem miała rozwiązać.

Jeden z użytkowników X, Tarun Vats, udostępnił wpis, w którym poinformował, że iPhone 15 Pro Max cierpi na problem wypalającego się ekranu.

Teraz pojawiły się jednak informacje o czymś zupełnie nowym. Jeden z użytkowników X, Tarun Vats, udostępnił wpis, w którym poinformował, że iPhone 15 Pro Max cierpi na problem wypalającego się ekranu. Jako dowód autor zamieścił łącznie 3 różne zdjęcia urządzenia, które ma borykać się z tą usterką. Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić autentyczności tych fotografii, więc już teraz radzimy, aby nie traktować tego jako stuprocentowo pewnej informacji.

Problemy iPhona 15 Pro Max

Jeśli jednak faktycznie iPhone 15 Pro Max doświadcza wypalania się ekranu, to lista jego problemów po raz kolejny powiększa się o następny punkt. Do tej pory mamy więc już kłopoty z przegrzewaniem, uszkadzanie się moduły NFC przy bezprzewodowym ładowaniu w samochodach BMW oraz wypalanie się ekranu. A no i jest jeszcze kwestia wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ iPhone 15 Pro Max nie wytrzymał testu, któremu podołał nawet zwykły iPhone 15.

Wychodzi zatem na to, że smartfon, który miał być najbardziej "dopieszczonym" modelem z całej linii boryka się z największą ilością problemów. Liczymy na to, że jeśli nie wszystkie, to chociaż większość z nich da się naprawić poprzez wypuszczenie odpowiednich aktualizacji. A będąc w temacie, jeszcze w tym miesiącu pojawić ma się iOS 17.1.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: W iPhone 15 Pro Max wypala się ekran? Oto nowe doniesienia

 0