Wacom prezentuje nowy rysik Bamboo Tip, który nie wymaga parowania

Wacom prezentuje nowy rysik Bamboo Tip, który nie wymaga parowania

Wacom zaprezentował nowy rysik Bamboo Tip, który z pewnością zwiększy wydajność pracy zarówno na urządzeniach wyposażonych w systemy Android jak i iOS, jednakże jego największym wyróżnikiem jest możliwość przełączania pomiędzy urządzeniami, bez konieczności parowania.

Nowy rysik Bamboo Tip przeznaczony jest dla osób, które preferują cyfrowe sporządzanie notatek, a ich praca nie ogranicza się tylko do jednego urządzenia, a ich codzienność to jednoczesna obsługa kilku ekranów. Wacom mając w świadomości problemy z kompatybilnością oraz koniecznością parowania urządzeń, stworzył nowy, smukły rysik, który ma być lekarstwem na te niedogodności. Bamboo Tip pozwala na pracę w systemie Android i iOS. Aby zoptymalizować pracę urządzenia pod kątem konkretnego urządzenia, wystarczy wcisnąć niewielki przycisk. "Do zapisywania pomysłów, obserwacji, planowania pracy i zabawy wykorzystujemy jednocześnie smartfony, tablety i różne systemy operacyjne" – powiedział Mike Gay, Starszy Wiceprezes Wacom ds. Konsumenckich - "Bamboo Tip umożliwia użytkownikom płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami i systemami operacyjnymi w celu zwiększenia wydajności. Jako, że dostawcy systemów operacyjnych dodają do swoich urządzeń coraz więcej sposobów notowania i nowych funkcjonalności, Bamboo Tip pozwoli użytkownikom wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, dzięki czemu poprawią one wydajność i przekują pomysły w rzeczywistość".

Od teraz, użytkownicy rysika firmy Wacom mogą w jeden prosty sposób sporządzać notatki zarówno na smartfonach, jak i tabletach

Użytkownicy nowego rysika mogą sprawnie przełączać się między urządzeniami, bez rozpraszania się i traceniem czasu na konieczność ponownego parowania. Dzięki temu można szybko sporządzać notatki na iPhonie, stworzyć rysunki na iPadzie, a następnie przedstawić swoje pomysłyna urządzeniu z systemem Android należącym do kolegi z pracy.  Bamboo Tip oferowany jest w kolorze granatowym, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką wykonaną z anodyzowanego aluminium. Producent zapewnia, że czas pracy na baterii wynosi do 20 godzin, a rysik wyposażono w funkcje oszczędzania energii poprzez samoczynne wyłączanie, gdy nie jest w użyciu. Przycisk u góry rysika umożliwia również dopasowanie ustawień poprzez zmianę częstotliwości komunikowania się rysika z urządzeniem. Rysik Bamboo Tip trafił juz do sprzedaży i oferowany jest w cenie 49,95 USD.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wacom prezentuje nowy rysik Bamboo Tip, który nie wymaga parowania

 0