Wacom przedstawia nowe tablety graficzne do kreatywnych zastosowań

Wacom przedstawia nowe tablety graficzne do kreatywnych zastosowań

Jeśli należycie do grona grafików z pewnością zainteresuje Was propozycja od doświadczonego producenta urządzeń komputerowych, którą jest urządzenie przeznaczone nie tylko do prostej obróbki graficznej.

Wacom ujawnił dziś nową, znacznie usprawnioną wersję tabletu piórkowego Intuos, który zadowoli zarówno początkujących użytkowników jak i tych bardziej zaawansowanych. Sprzęt domyślnie wyposażony w oprogramowanie do edycji, rysowania, czy malowania obrazu stanowi porządne wejście w świat sztuki cyfrowej. Każdy chętny zainteresowany tworzeniem na poziomie cyfrowym będzie mógł cieszyć się z naturalnego uczucia pisania piórem po ekranie, ulepszoną dokładnością oraz lepszymi opcjami nawigacji online. To tablet w sam raz dla maniaków komiksów i mangi, a także malarzy, hobbystów, czy fotografików. Przed kupnem nowego urządzenia Intuos użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie do kreatywnych zastosowań o wartości do 160 dolarów. Obejmuje ono: Corel Painter Essentials 6 do projektowania i ilustracji, CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO do tworzenia komiksów i Mangi oraz Corel AfterShot 3 do edycji zdjęć.

Tablet Wacom Intuos zadowoli zarówno początkowych jak i zaawansowanych maniaków rysowania obrazków, komiksów, czy edytowania już gotowych projektów

Nowe funkcje urządzenia zawierają wbudowany, bezprzewodowy moduł Bluetooth, który dostępny jest w wybranych wersjach oraz możliwość wyboru spośród trzech kolorów. Intuos nabędziemy także w dwóch różnych rozmiarach. Upgrade obejmuje jednocześnie wmontowany uchwyt na pióro cyfrowe, cztery przyciski Express Key, wskaźnik LED oraz, w modelach Bluetooth, do 60% wydłużonej żywotności akumulatora. Obecne w zestawie pióro obsługuje 4096 poziomów czułości na nacisk, technologię Wacom EMR gwarantującą pracę bez baterii i ulepszony ergonomiczny design o zwiększonej masie, z uchwytem soft touch, schowkiem na wkłady do pióra oraz narzędziem do wyjmowania wkładów. Produkty Wacom Intuos są dostępne w następujących wariantach cenowych: 199,95 USD, 199,90 EUR, 179,99 GBP. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wacom przedstawia nowe tablety graficzne do kreatywnych zastosowań

 0