Warner Bros. wydawcą Cyberpunk 2077 w Ameryce. Premiera jednak wcześniej?

Warner Bros. wydawcą Cyberpunk 2077 w Ameryce. Premiera jednak wcześniej?

Cyberpunk 2077 to jeden z bardziej oczekiwanych tytułów najbliższych lat. Natomiast opublikowany jakiś czas temu pierwszy gameplay z gry utwierdził fanów CD Projekt RED w przekonaniu, iż nie jest to stwierdzenie napisane na wyrost, a mistrzowie branży nadal pozostają w bardzo wysokiej formie po premierze Wiedźmina 3. Obecna sytuacja wydaje się nader ciekawa w obliczu pogłosek, jakie pojawiły się w przeszłości odnośnie problemów rodzimego studia z pracami nad Cyberpunkiem 2077 co miało zaowocować nie tylko jego gorszą jakością, lecz także znacznym przesunięciu premiery. Jednak wspomniany materiał wideo raczej dobitnie pokazał, że były to zwyczajne spekulacje. Teraz CD Projekt potwierdził nawiązanie współpracy z zagranicznym wydawcą, w ramach której będzie on dystrybutorem oczekiwanej gry na terenie Ameryki Północnej.

Warner Bros. ponownie nawiązał współpracę z CD Projekt, w ramach której wyda na terenie Ameryki Północnej oczekiwaną grę Cyberpunk 2077 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 

Warner Bros. wydawcą Cyberpunk 2077 w Ameryce. Premiera jednak wcześniej?

Warto podkreślić, że to nie byle jaki wydawca, tylko doskonale wszystkim znany Warner Bros. współpracujący już z CD Projektem przy innych projektach, a mianowicie — Wiedźminie 2: Zabójcy Królów i Wiedźminie 3: Dziki Gon. Teraz zagraniczna firma będzie proponowała amerykańskim konsumentom Cyberpunka 2077, który swą tematyką powinien przemówić do tej grupy jeszcze silniej niż uczynił to trzeci Wiesiek. Michał Nowakowski, Członek Zarządu CD PROJEKT odpowiedzialny za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej Spółki, podkreślił w oświadczeniu, iż nadchodzą produkcja to najambitniejszy tytuł rodzimego dewelopera i liczy, że dzięki niemu uda się dokonać jeszcze wspanialszych rzeczy. Z kolei Kevin Kebodeaux, Wiceprezes Zarządu Warner Bros. Interactive Entertainment do spraw sprzedaży na rynku amerykańskim cieszy się z ponownej współpracy, a także podkreśla wyjątkową jakość Cyberpunka 2077.

Co ciekawe słowa Michała Nowakowskiego pokrywają się z ostatnią wypowiedzią jednego z autorów gry jakoby Redzi pragnęli wyznaczyć nowe standardy branży wirtualnej rozrywki, a Cyberpunk 2077 odmienić jej oblicze. Dotychczas z racji wizji dość odległego terminu premiery oczekiwaliśmy, że produkt pojawi się wraz z PlayStation 5 i Xbox Scarlett jednak w oświadczeniu poinformowano, że zadebiutuje on na trzech platformach, a więc — PC, PlayStation 4, Xbox One. Takie postawienie sprawy, jak również przewijające się plotki odnośnie daty pozwalają sądzić, iż rzeczywiście do tego wielkiego wydarzenia nie pozostało już wiele czasu. Otóż zgodnie z przeciekiem, za którego powstanie odpowiada turecki Bilkom czyli partner takich uznanych firm jak Asus oraz Apple, Cyberpunk 2077 miałby pojawić się nie w 2020 a 2019 roku. Myślicie, że tak właśnie będzie?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Warner Bros. wydawcą Cyberpunk 2077 w Ameryce. Premiera jednak wcześniej?

 0