Watch Dogs 2 będzie rozdawane za darmo podczas Ubisoft Forward

Watch Dogs 2 będzie rozdawane za darmo podczas Ubisoft Forward

Wydarzenie Ubisoft Forward zastąpi tradycyjną konferencję Ubisoftu w ramach odwołanych w tym roku targów E3 i jeśli obejrzycie prezentację francuskiego wydawnictwa, to otrzymacie prezent. Każdy, kto się na to zdecyduje, będzie mógł odebrać za darmo bardzo dobrą grę akcji w hakerskim stylu i z otwartym światem, czyli Watch Dogs 2. Biorąc zaś pod uwagę, że samo Ubisoft Forward zapowiada się naprawdę ciekawie, głupio byłoby przegapić taką okazję, tym bardziej, że w trakcie konferencji otrzymać mamy także pokaz kilku mocno wyczekiwanych tytułów, a być może Ubisoft zaskoczy nas także jakimiś nieoczekiwanymi zapowiedziami, gdyż w kuluarach mówi się o ujawnieniu Far Cry 6 czy powrocie Splinter Cell (to akurat raczej życzeniowe myślenie).

Każdy, kto zdecyduje się oglądać Ubisoft Forward, będzie mógł odebrać za darmo bardzo dobrą grę akcji w hakerskim stylu i z otwartym światem, czyli Watch Dogs 2.

Wydarzenie startuje tzw. pre-show, które zaplanowane jest na 12 lipca na godzinę 19:30 naszego czasu, gdzie na pierwszy ogień pójdzie Ubisoft News Team, który pokaże swoje umiejętności w Trackmania, a otrzymamy tu również wywiady i zwiastuny tego, czego możemy spodziewać się w dalszej części. Otrzymać mamy informacje na temat nowej zawartości do Just Dance 2020, kompanów AI do Ghost Recon Breakpoint i easter eggów z The Division 2. Główne show rozpocznie się o godzinie 21:00 i jeśli interesują Was takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape i inne, to warto ustawić sobie przypomnienie na ten dzień. Tym bardziej, że Ubisoft zapewnia, że ma kilka niespodzianek przygotowanych na stream, więc warto wziąć w nim udział.

Jak zobaczyć możecie w trailerze zapowiadającym to wydarzenie, widzowie Ubisoft Forward otrzymają za darmo kopię Watch Dogs 2 na platformę PC. Jedyne, co trzeba zrobić, by ją odebrać, to upewnić się, że jesteśmy zalogowani na nasze konto Uplay na oficjalnej stronie Ubisoft Forward, która uruchomiona zostanie na chwilę przed startem konferencji. Po rozczarowującej pierwszej części, Watch Dogs 2 zebrało zdecydowanie lepsze opinie i jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji zagrać w ten tytuł, to teraz pojawi się ku temu idealna. Szczególnie w oczekiwaniu na Watch Dogs Legion, które pierwotnie miało zadebiutować na rynku 6 marca tego roku, ale po mocno rozczarowującej premierze Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft zdecydował się na przełożenie kilku swoich dużych premier, by popracować dłużej nad ich jakością.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs 2 będzie rozdawane za darmo podczas Ubisoft Forward

 0