Watch Dogs Legion. Gra ma przenieść nas do Londynu po Brexicie (akt.)

Watch Dogs Legion. Gra ma przenieść nas do Londynu po Brexicie (akt.)

W sieci pojawiły się kolejne, nieoficjalne informacje o Watch Dogs 3. Tym razem źródłem przecieku jest brytyjski oddział Amazonu, który wczoraj dodał usuniętą już kartę produktu o nazwie Watch Dogs Legion. Z obecnego wówczas opisu jasno wynikało, że w grze będziemy mogli przejąć kontrolę nad dosłownie każdą dostępną postacią. Informację tę potwierdził, zazwyczaj dobrze poinformowany, serwis Kotaku. Natomiast miejscem akcji zgodnie z większością spekulacji będzie dystopijny Londyn - akcja Watch Dogs Legion przeniesie nas bowiem do przyszłości, a konkretniej Wielkiej Brytanii po wyjściu z Unii Europejskiej. Co ważne słynny Brexit miał znacząco wpłynąć na różne sfery życia mieszkańców wliczając w to dostępną technologię oraz oczywiście politykę. 

Watch Dogs Legion ma nas przenieść do Londynku po Brexicie, z kolei gra umożliwi przejęcie kontroli nad większością dostępnych postaci.

Kotaku dodaje też, że kierując wybranymi postaciami staniemy przed szansą obserwowania różnych wydarzeń stworzonych przez scenarzystów nowego Watch Dogs. Całość przypomina nieco Grand Theft Auto V gdzie udostępniono łącznie trzech grywalnych bohaterów, aczkolwiek tutaj ma to być znacznie bardziej zaawansowane niż w produkcji Rockstara i umożliwić przejęcie kontrolo nawet nad zwykłym NPC. Czy przytoczone informacje okażą się prawdziwe dowiemy się podczas tegorocznych targów E3, na których Ubisoft najpewniej zapowie wyczekiwaną trzecią odsłonę Watch Dogs. Liczymy, iż trójka swoją jakością wybije się ponad wcześniejsze odsłony, które choć nie były złe to według wielu opinii cierpiały na kilka problemów m.in. brak interesującej fabuły czy nijakich głównych bohaterów. 

Z kolei Londyn to miejsce z potencjałem na stworzenie bardzo dobrej produkcji, którą do tej pory wykorzystało niewielu deweloperów. Przy okazji Ubisoft planuje rozpocząć interesującą akcję, w ramach której za oglądanie transmisji z konferencji Francuzów na E3, 10 czerwca od 19:00, przez minimum pół godziny zgarniecie darmową kopię Rayman Origins w wersji na Uplay. Aby skorzystać z promocji należy również spełnić inny kluczowy warunek, a mianowicie połączyć swoje konto Uplay z Twitchem. 

Aktualizacja 5.06.2019

Ubisoft za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze potwierdził istnienie Watch Dogs Legion i poinformował, że więcej szczegółów uzyskamy na targach E3 2019.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs Legion. Gra ma przenieść nas do Londynu po Brexicie (akt.)

 0