Watch Dogs Legion. Pierwsze informacje, data premiery i gameplay z gry | E3

Watch Dogs Legion. Pierwsze informacje, data premiery i gameplay z gry | E3

Po wcześniejszej zapowiedzi Watch Dogs Legion Ubisoft na targach E3 postanowił ujawnić pierwsze informacje, a także udostępnić gameplay z gry. Zgodnie ze spekulacjami akcję produkcji umieszczono w niedalekiej przyszłości, a dokładniej dystopijnej wersji Londynu po Brexicie. Przytoczone wydarzenie wiele zmieniło w życiu mieszkańców słynnej stolicy Wielkiej Brytanii wpływając na politykę oraz dostępną technologię. Najważniejszą nowością w serii jest możliwość przejęcia kontroli nie tylko nad głównym bohaterem, ale również licznymi postaciami pobocznymi. W związku z tym Watch Dogs Legion ma posiadać opcję permadeath, co w praktyce oznacza, że jedna z kierowanych osób zginie podczas rozgrywki. Ubisoft podkreślił, że w wykreowanym świecie każdy napotkany człowiek posiada pełen zestaw animacji, cech czy innych efektów wizualnych, za które odpowiada system rozgrywki.

Watch Dogs Legion przeniesie nas to Londynu po Brexicie. Gra zadebiutuje 6 marca 2020 roku.

Co ciekawe Watch Dogs Legion dzięki opcji przejęcia kontroli nad innymi NPC umożliwi ukończenie misji z wykorzystaniem różnych postaci. Autorzy pokazali przy okazji jak da się wykonać zadanie nie tylko wyszkoloną zabójczynią, ale na przykład poczciwą staruszką. Jeśli chodzi o ten aspekt całość zapowiada się bardzo interesująco. Tradycyjnie zlecenia będziemy mogli wykonać różnymi metodami — decydując się na odegranie roli Sama Fishera oraz cichą eliminację lub jeżeli ten pomysł nie wypadnie wówczas wdrożymy plan awaryjny, czyli złapiemy za broń i urządzimy widowiskową strzelaninę. W realizacji celów ogromną znaczenie mają obecne od pierwszej odsłony serii gadżety, w tym smartfon. Tradycyjnie nie zabraknie opcji przejęcia kontroli nad pojazdami i przemierzania w ten sposób postbrexitowego Londynu.

Warto podkreślić, że wersja komputerowa skorzysta z dobrodziejstw najnowszej technologii, a więc wykorzysta ray-tracing. I teraz najważniejsza kwestia, mianowicie data premiery. Tytuł trafi do sklepów na krótko przed Cyberpunkiem 2077, a dokładniej 6 marca 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapowiada się zarazem gorący pojedynek pomiędzy nastawionymi na futurystyczny aspekt rozgrywki tytułami. Choć Watch Dogs Legion nie jest tu bez szans to jednak produkcja CD Projekt RED jest nieporównywalnie ciekawsza.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs Legion. Pierwsze informacje, data premiery i gameplay z gry | E3

 0