Watch Dogs: Legion w 60 FPS już na początku czerwca. W końcu

Watch Dogs: Legion w 60 FPS już na początku czerwca. W końcu

Watch Dogs: Legion to chyba jedna z najlepiej wyglądających gier dostępnych na konsolach nowej generacji. Chociaż powstała jeszcze z myślą o PlayStation 4 i Xboksach One, dopiero na PlayStation 5 i Xboksach Series X robi spektakularne wrażenie - za sprawą podwyższonej rozdzielczości, większej szczegółowości czy wprowadzonej obsłudze ray tracingu. Jedyne, czego do tej pory w niej brakowało, to animacja w 60 klatkach na sekundę, do której użytkownicy next-genów zdążyli się już przyzwyczaić. Ubisoft już od kwietnia obiecywał, że poprawi tę kwestię w jednej z aktualizacji. Wygląda na to, że wreszcie się jej doczekamy. Według najnowszych informacji, Watch Dogs: Legion zacznie działać w 60 FPS już 1 czerwca.

1 czerwca Watch Dogs: Legion otrzyma aktualizację o numerze 4.5, w ramach której wprowadzony zostanie długo wyczekiwany tryb wydajności, pozwalający na zabawę w 60 klatkach na sekundę.

Funkcja zostanie wprowadzona w ramach aktualizacji opatrzonej numerem 4.5, która pierwotnie miała trafić do sieci pod koniec maja, ale ostatecznie (jeśli nie dojdzie do żadnego trzęsienia ziemi) dojdzie do tego w pierwszym dniu przyszłego miesiąca. Najprawdopodobniej animacja w 60 klatkach na sekundę zostanie dodana jako opcja i będziemy mogli zdecydować, czy wolimy ładniejszą grafikę w 30 FPS (tryb jakości), czy też nieco gorszą jakość obrazu, ale w 60 FPS (tryb wydajności). Wcześniej Ubisoft w podobny sposób rozbudował swoją inną głośną produkcję, Assassin's Creed: Valhalla.

Na opublikowanej przez Ubisoft roadmapie widzimy, że w tym samym terminie, co tryb wydajności, w Watch Dogs: Legion pojawi się się o możliwość zabawy pomiędzy graczami bawiącymi sią na konsolach z tej samej rodziny. Właściciele PlayStation 5 zagrają z posiadaczami PlayStation 4, podobnie jak właściciele Xboksów Series X|S z posiadaczami Xboksów One. Z kolei na lipiec zaplanowano rozszerzenie fabuły pod tytułem Bloodline, a na sierpień nowe tryby zabawy w module online - Inwazję oraz Ekstrakcję.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs: Legion w 60 FPS już na początku czerwca. W końcu

 0