Watch Dogs: Legion z datą premiery na Steam

Watch Dogs: Legion z datą premiery na Steam

Watch Dogs: Legion i Immortals Fenyx Rising są kolejnymi grami Ubisoftu zmierzającymi na Steam. Poznaliśmy datę wydania obu produkcji, z czego na drugą wcale nie musimy długo czekać.

Watch Dogs: Legion kupimy w Ubisoft Store i Epic Games Store, ale gry na próżno szukać w sklepie Valve. To jednak ulegnie zmianie 26 stycznia 2023 roku, bo właśnie tego dnia na Steam trafi Watch Dogs: Legion. Cena obecnie pozostaje nieznana, aczkolwiek należy założyć, iż za tytuł zależnie od edycji zapłacimy 249,90, 399 lub 479,90 złotych. Dostępne będą trzy wersje: standardowa, złota i Ultimate. Gold Edition oprócz samej gry zawiera również Przepustkę Sezonową, a Ultimate Edition wyposażono dodatkowo w pakiet „Miejska dżungla”, w tym 3 unikalne postacie z własnymi umiejętnościami oraz elementami wyglądu, 3 dodatkowe maski oraz 4-tygodniowy status VIP-a.

Watch Dogs: Legion zadebiutuje na Steam 26 stycznia 2023 roku.

Z pewnością jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy interesowali się Watch Dogs: Legion, lecz np. wolą gromadzić kolekcję gier na Steamie, a nie pozostałych platformach. Watch Dogs: Legion jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series, Xbox One, Google Stadia, Amazon Luna oraz PC. Produkcja skupia się na budowaniu ruchu oporu i wcielaniu do niego praktycznie dowolnego NPC, który posiada unikatową historię, osobowość oraz zestaw umiejętności. Dochodzi do tego charakterystyczne dla serii hakowanie urządzeń.

Immortals Fenyx Rising to następny tytuł, który zadebiutuje na Steam i to już jutro, 15 grudnia. W grze wcielamy się w Fenyxa (bohaterkę lub bohatera) wyruszającego w misję ocalenia greckich bogów od mrocznego przekleństwa. Po drodze toczymy pojedynki z mitologicznymi potworami i wchodzimy w posiadanie legendarnych mocy bogów. Całość stanowi połączenie różnych gatunków m.in. elementów RPG czy cech znanych z przygodowych gier akcji. Historia podchodzi do wszystkiego humorystycznie i została dostosowana do młodszych graczy. Za powstanie produkcji odpowiadają autorzy Assassin's Creed: Odyssey.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs: Legion z datą premiery na Steam

 0