Watch Dogs na PC zupełnie za darmo!

Watch Dogs na PC zupełnie za darmo!

Ubisoft zdecydował się obdarować graczy miłym prezentem. W najbliższych dniach pierwszą część Watch Dogs możemy zdobyć zupełnie za darmo.

Jak pamiętamy, Watch Dogs to jedna z pierwszych dużych produkcji Ubisoftu, zaliczanych do gier obecnej generacji (choć ukazała się także na PS3 oraz X360, a nawet Wii U). Tytuł pojawił się na rynku w maju 2014 roku. Pomimo całkiem ciekawej konwencji i nowatorskiego wówczas pomysłu oparcia rozgrywki o hakowanie miejskiej infrastruktury, produkt mocno krytykowano za niedotrzymanie obietnic w kontekście grafiki i wyraźny jej downgrade względem trailerów. Ostatecznie jednak Watch Dogs może poszczycić się równą 77 średnią ocen w serwisie Metacritic, co jest wynikiem całkiem przyzwoitym jak na nowe IP, a niejako namacalnym dowodem osiągniętego sukcesu jest wydany w listopadzie ubiegłego roku sequel. Teraz pierwszą część gry możemy zdobyć zupełnie za darmo. Niestety kampania obejmuje tylko posiadaczy PC-tów.

Kampania promocyjna jest ograniczona czasowo. Grę otrzymujemy na stałe, ale musimy przypisać ją do konta przed upływem 13 listopada.

Akcja potrwa przez tydzień od godziny 17:00 dnia 7 listopada do godziny 17:00 dnia 13 listopada. Wymagane jest posiadanie konta w aplikacji Uplay. Wszystko, co należy zrobić, to udać się pod ten adres i dodać produkt do biblioteki. Co istotne, raz dodana gra przypisuje się do konta na stałe, a zatem skorzystanie z niej będzie możliwe również po zakończeniu promocji. Warto też nadmienić, iż pobieranie produkcji możemy rozpocząć w każdej chwili, nawet przed podaną godziną rozpoczęcia kampanii. Pliki o łącznej wadze 25 GB zostaną zaciągnięte na dysk twardy, ale grę uruchomimy dopiero późniejszym popołudniem. Jeśli jesteście zainteresowani zdobyciem tytułu, warto rozpocząć ściąganie najszybciej jak to możliwe - chętnych zdaje się być dość dużo, bowiem serwery wyraźnie zwolniły i pobieranie trwa chwilowo dłużej niż zwykle.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs na PC zupełnie za darmo!

 0