WB Games Classic w Humble Bundle - świetne gry za "grosze"

WB Games Classic w Humble Bundle - świetne gry za "grosze"

Gracze uwielbiają akcje promocyjne Humble Bundle i trudno się temu dziwić, ponieważ najczęściej za przysłowiowe grosze pozwalają one nabyć naprawdę atrakcyjne pakiety gier. Nie inaczej jest i tym razem, ponieważ w sklepie wystartowała promocja WB Games Classic, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, oferowane są gry od Warner Bros. Interactive Entertainment. Co prawda w tytule akcji widnieje też słowo „klasyczne”, ale tym razem nie oznacza to wcale produkcji sprzed kilkunastu lat. Na zupełne świeżynki też nie ma co liczyć, ale nie ma powodów do narzekań, ponieważ praktycznie każda gra, która trafiła do tej promocji, warta jest uwagi, a spora część to hity AAA sprzed paru lat. Do tego pamiętać trzeba, że Humble Bundle prowadzi działalność charytatywną, więc część dochodów przeznaczana jest na pomoc innymi. Jeśli więc potrzebowaliście jakiegoś bodźca lub wytłumaczenia do zakupu kolejnych gier, pomimo że na komputerze zebrała się już pokaźna kupka wstydu, to nie musicie dłużej szukać.

Jeśli potrzebowaliście jakiegoś bodźca lub wytłumaczenia do zakupu kolejnych gier, pomimo że na komputerze zebrała się już pokaźna kupka wstydu, to nie musicie dłużej szukać.

WB Games Classic w Humble Bundle - świetne gry za grosze

Zacznijmy oczywiście od najniższego progu, gdzie za 1 USD otrzymamy trzy gry: Scribblenauts Unlimited, Batman: Arkham Origins i Śródziemie: Cień Mordoru w edycji GOTY. Wyrównując obecną średnią wpłat, która wynosi 4,19 USD otrzymamy kolejne trzy pozycje, czyli Bastion, Mad Max, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, a także 10% zniżki na zakup Lego The Incredibles. Z kolei płacąc 12 USD nasza kolekcja wzbogaci się o Batman: Arkham Knight i przepustkę sezonową do tej produkcji (ta odsłona Batmana na PC nie cieszy się najlepszą opinią, ale po licznych łatkach jest już zupełnie grywalna, a gra sama w sobie jest naprawdę bardzo dobra). Dodatkowo zyskamy też 2 USD w portfelu Humble dla subskrybentów Humble Monthly. Warto też dodać, że Humble Bundle rozdaje darmowe dodatki do gry Neverwinter.

Jak więc widać oferta jest bardzo atrakcyjna, szczególnie dla osób, które jeszcze nie posiadają wyżej wymienionych tytułów. A nawet jeśli ograliście już te produkcje, to wciąż warto zastanowić się nad zakupem w ramach prezentu dla przyjaciela czy kogoś z rodziny. Długie jesienne wieczory sprzyjają zaś nadrabianiu zalęgłości i co prawda wolelibyśmy otrzymać Red Dead Redemption 2 na PC, ale miejmy nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze i do tego czasu warto może sprawdzić właśnie klasyki WB oferowane w promocji Humble Bundle. Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie na stronie sklepu pod TYM adresem i warto dodać, że nie musimy wybitnie spieszyć się z ewentualnym zakupem, ponieważ akcja zaplanowana została na dwa tygodnie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: WB Games Classic w Humble Bundle - świetne gry za "grosze"

 0