Wedel wspiera świat gamingu — jesteście gotowi na esportową czekoladę?

Wedel wspiera świat gamingu — jesteście gotowi na esportową czekoladę?

Esport wpierany będzie przez giganta z branży spożywczej – były chrupki oraz napoje, a co powiecie na czekoladę? E.Wedel przedstawia Projekt Wedel Up!

Gaming był jeszcze niedawno traktowany jako zabawa czy hobby, dziś dostrzegają go największe firmy z całego świata i doskonale wiedzą, że obecnie jest to poważny biznes. Wydarzenia esportowe przyciągają olbrzymie ilości zainteresowanych, liczone nawet w setkach tysięcy – całość napędzają streamerzy oraz YouTuberzy, którzy jeszcze bardziej szerzą tematykę gamingu. Dostrzegł to również E.Wedel, który wystartował z Projektem Wedel Up! Swoją oficjalną inaugurację będzie miał on podczas jednego z największych wydarzeń esportowych na świecie – Intel Extreme Masters Katowice 2018, które w zeszłym roku przyciągnęło ponad 170 000 gości i miliony widzów. W tym roku E.Wedel dołącza do wystawców IEM Expo z własną gamingową strefą podczas finałów 2-4 marca w katowickim Spodku.

Gamingowa czekolada nie dość, że pyszna to jeszcze doda energii – poznajcie Projekt Wedel Up!

Były chrupki teraz czas na esportową czekoladę! Wedel wspiera świat gamingu

Jak donoszą wystawcy, podczas IEM-u w strefie Wedel Up! nie zabraknie czekoladowych atrakcji. Producent przygotuje dla widzów między innymi wielką czekoladową rzeźbę, którą wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść. Dodatkowo dostępne będą stanowiska do gry (CS:GO, PES, Project CARS 2), gdzie pogramy według niestandardowych zasad, które urozmaicą zabawę i jak mówi motto — pobudzą dziecięcą radość. To oczywiście nie wszystko, jak już wspomniałem, gry są również mocno związane ze społecznością YouTuberów oraz streamerów – stąd też na stoisku Wedel Up! pojawią się popularni gamerzy, jak PLKD, Kaluch, RoxMb oraz Dealereq – wspólnie z internetowymi twórcami zorganizowano również konkurs, gdzie wygrać możecie aż 12 karnetów na nadchodzący IEM. Więcej informacji na temat samego projektu oraz konkursów znajdziecie tutaj!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wedel wspiera świat gamingu — jesteście gotowi na esportową czekoladę?

 0