Wesołych Świąt - życzenia od ekipy ITHardware.pl

Wesołych Świąt - życzenia od ekipy ITHardware.pl

Wesołych Świąt - życzenia od ekipy ITHardware.pl

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ja oraz cała ekipa ITHardware.pl pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Oby wasze komputery i konsole w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia nie zawiodły, a obok nich zawsze znajdowały się łakocie i litry zacnego trunku, a pod choinką samych wymarzonych prezentów. Gry, konsole, sprzęt co tylko możecie sobie wymarzyć. Ale przede wszystkim ciepłych i spędzonych w rodzinnym gronie okresu świątecznego. Nie zapominajcie, że to właśnie rodzinka jest najważniejsza. Więc ten raz w roku warto odejść od komputera czy konsoli i spędzić czas z najbliższymi. Oczywiście na czas Świąt przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych wpisów, które umilą wolną chwilę, np. przed snem. Więc nie zapomnijcie nas odwiedzić, a my postaramy się dać Wam zrelaksować. Tak więc jeszcze raz, wszystkiego dobrego i niech św. Mikołaj o Was nie zapomni :)  

Nie zapominajcie, że to właśnie rodzinka jest najważniejsza. Więc ten raz w roku warto odejść od komputera i spędzić czas z najbliższymi. Ale w wolnej chwili nie zapomnijcie nas odwiedzić.

Na koniec, dodam, iż ten rok był dla nas niezwykle udany, w 2020 roku na pewno nie będziemy zwalniać, w planach mamy wiele ambitnych projektów, w tym ewenty jak PGA 2020, ale także wiele ciekawych testów, poradników, a może też trochę innego podejścia do tego co robimy, by jeszcze bardziej Was zainteresować. Jak wspomniałem w okresie między świątecznym mamy zaplanowane kilka ciekawych testów, początkiem roku będziemy przeplatać je podsumowaniami i polecać najciekawsze produkty we wszystkich kategoriach. Podsumowując, niech moc będzie z wami, a serwery by się nie zawieszały, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wesołych Świąt - życzenia od ekipy ITHardware.pl

 0