Wiedźmin 2 od Netflixa zaprezentowany na nowym zwiastunie

Wiedźmin 2 od Netflixa zaprezentowany na nowym zwiastunie

Netflix zaprezentował nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Wiedźmin, który na platformie streamingowej zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Na materiale nie mogło zabraknąć Geralta z Rivii, Ciri czy Yennefer.

Netflix pokazał nowy trailer Wiedźmin 2. Hasło zwiastuna to "Prawdziwym potworem jest przeznaczenie". Twórcy przedstawili na nim sceny walki i nowe zbroje żołnierzy Nilfgaardu, które nie powinny być krytykowane w takim stopniu jak te z poprzedniego sezonu. Materiał ukazuje ponadto kilka nowych ujęć wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, dalsze losy Yennefer po Bitwie pod Sodden, Geralta oraz Cirii, która trafia do szkoły Wiedźminów, gdzie przechodzi szkolenie. Pokazano też fragmenty starć z potworami, wliczając do tego Leszego. Na końcu pojawia się Jaskier, który zechce pomóc Białemu Wilkowi tylko z jakim skutkiem?

Netflix zaprezentował nowe zbroje żołnierzy Nilfgaardu, które nie powinny być krytykowane w takim stopniu jak te z poprzedniego sezonu serialu Wiedźmin.

W drugim sezonie Wiedźmina wystąpią m.in. Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Freya Allan (Ciri), Paul Bullion (Lambert), Basil Eidenbenz (Esker) czy Kim Bodnia (Vesemir). Jeśli chodzi o historię, to skupi się ona na relacji Geralta i Ciri, którzy po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie spędzą ze sobą dużo czasu w wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen. W międzyczasie, gdy królowie, elfy, ludzie oraz demony walczą o panowanie na kontynencie, główny bohater musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Nowy zwiastun potwierdza, że doczekamy się pewnych zmian w charakteryzacji. Podczas konferencji zadowolenia ze zmian nie kryła showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich, która przy okazji potwierdziła, iż dostaniemy więcej silnych, szybszych potworów, a sam świat Wiedźmina będzie większy od tego z pierwszego sezonu. Czy Wiedźmin 2 przebije swojego poprzednika przekonamy się 17 grudnia 2021 roku. Tymczasem Netflix zapowiedział trzeci sezon i zostanie oparty na jednej wybranej książce Andrzeja Sapkowskiego odpowiadającego za powstanie całego uniwersum.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 2 od Netflixa zaprezentowany na nowym zwiastunie

 0