Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED ujawnił datę wydania next-genowej aktualizacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED ujawnił datę wydania next-genowej aktualizacji

CD Projekt RED ujawnił datę premiery next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Po miesiącach oczekiwań poznaliśmy datę wydania next-genowej aktualizacji do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wersja na PS5 i Xbox Series X/S zadebiutuje 14 grudnia 2022 roku i co istotne będzie oferowana za darmo dla wszystkich posiadaczy produkcji. Update będzie dostępny też na komputerach i konsolach PS4 oraz Xbox One. W sklepach pojawi się również nowe cyfrowe wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon zawierającego wszelkie usprawnienia. Next-genową wersję gry The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition do nabycia cyfrowo zarówno na PlayStation 5, Xbox Series X/S, jak i PC. Zawiera ona wszelkie opublikowane dotychczas treści w tym DLC fabularne Hearts of Stone & Blood and Wine.

Next-genowa aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon zadebiutuje 14 grudnia 2022 roku.

Sam next-genowy patch ma zawierać dziesiątki ulepszeń wizualnych, wydajnościowych i technicznych w stosunku do oryginału, w tym obsługę ray tracingu, krótsze czasy ładowania na konsolach. Deweloperzy zapewnią ponadto wsparcie dla modów. Premierę aktualizacji pierwotnie zaplanowano w zeszłym roku, aczkolwiek CD Projekt RED przełożył ów termin do grudnia bieżącego roku. Wcześniej za projekt odpowiadała ekipa Sabre Interactive, która przygotowała port na Nintendo Switch, ale ostatecznie to zespół z polskiego studia dokończył prace.

Next-genowa aktualizacja to nie jedyny projekt z uniwersum Geralta z Rivii, nad którym pracują Redzi. CD Projekt RED zapowiedział Wiedźmina Remake, który stanowi odświeżenie oryginału z 2007 roku i powinien zawierać nie tylko nową uprawę graficzną, ale także zmienione sterowanie, które w obecnym wydaniu jest zbyt toporne czy kilka innych elementów brakujących w pierwowzorze. Niestety na permierę Wiedźmina Remake przyjdzie nam poczekać wiele lat.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED ujawnił datę wydania next-genowej aktualizacji

 0