Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition. Poznaliśmy datę wydania pudełkowej wersji

Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition. Poznaliśmy datę wydania pudełkowej wersji

CD Projekt ujawnił datę premiery pudełkowego wydania Wiedźmina 3: Dziki Gon Next-gen na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że next-genowa aktualizacja trafi nie tylko do wydań cyfrowych, ale CD Projekt przygotuje też nową wersję pudełkową. Wydawca potwierdził teraz, że Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition, który zawiera wszystkie nowości i dodatki, w tym te fabularne zostanie wydany w Polsce na PlayStation 5 i Xbox Series X/S 26 stycznia. Za pakiet zapłacimy 159,90 złotych. Edycja zawita do wielu krajów w różnych terminach m.in. Niemiec, Grecji, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Kanady, Andory, Brazylii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Norwegii czy Kolumbii.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z next-genową aktualizacją w wersji pudełkowej zadebiutuje na konsolach 26 stycznia.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition oprócz gry i fabularnych DLC (Serca z kamienia oraz Krew i Wino) wyposażono w netx-genową aktualizację. "Dodatkowo w skład zestawu wejdą: wszystkie oficjalne DLC i ulepszenia wydane na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. Wersja na urządzenia najnowszej generacji zawiera szereg usprawnień graficznych i technicznych, m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, szybsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność i wiele innych. W pudełku znajdzie się wyłącznie wspomniana płyta" - napisał CD Projekt.

Nex-genowy update do Wiedźmina 3: Dziki Gon przyniósł więcej szkody niż pożytku. Aktualizacja wywołuje różne błędy czy negatywnie wpływa na wydajność, czego wcześniej nie było. Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i Redzi zaliczyli wpadkę jak przy Cyberpunka 2077. Obecnie całość działa lepiej, ale kolejna błąd Redów jest niepokojący. Oby w przypadku przyszłych projektów w tym nowej części Wiedźmina nie było powtórki. Ogrywaliście next-genowy update produkcji czy wolicie zostać przy wcześniejszej wersji?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition. Poznaliśmy datę wydania pudełkowej wersji

 0