Wiedźmin 3 - opublikowano ogromny patch 1.20

Wiedźmin 3 - opublikowano ogromny patch 1.20

Jedno z najbardziej wyczekiwanych DLC roku, dodatek Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zadebiutuje już 31 maja. Tymczasem twórcy gry opublikowali łatkę o oznaczeniu 1.20, która przygotowuje grę na premierę rozszerzenia, a ponadto poprawia cały szereg wykrytych błędów. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie usprawnienia wprowadzone z najnowszym dodatkiem otrzymają wszyscy gracze, a nie tylko nabywcy najnowszego dodatku. W efekcie do wiedźmińskiego świata trafią m.in.: odświeżony panel rozwoju postaci, poprawione menu ekwipunku, opcja automatycznego wyciągania/chowania mecza oraz specjalny przewodnik po Gwincie, ułatwiający zdobycie wszystkich kart. Pełną listę zmian znaleźć można tutaj: https://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.20-PL_yefmcoqpsl.pdf

Patch 1.20 jest wymagany do uruchomienia dodatku Krew i Wino.

Patch 1.20 jest wymagany do uruchomienia dodatku Krew i Wino. Przypomnijmy, że będzie to ostatnie rozszerzenie fabularne do obsypanego nagrodami tytułu CDPR. 20-godzinna przygoda zabierze gracza do regionu Toussaint, gdzie celem będzie rozwikładnie zagadki bestii terroryzującej mieszkańców księstwa. Według zapewnień developera, rozszerzenie Krew i Wino to zupełnie nowa mapa do eksploracji, nieznane dotąd typy potworów i oczywiście kolejne postacie związane z fabułą. Mając na uwadze, że teren rozgrywki jest ponoć porównywalny do sumarycznych rozmiarów Novigradu i Ziemi Niczyjej, a dużo słychać także o poprawie graficznej strony produkcji, szykuje się duża porcja ciekawej zabawy. Pytanie: czy starczy nam wszystkim czasu? ;)

DLC wyceniono na około 70 złotych. Dorzucając dodatkowe 40 złotych, chętni mogą nabyć bogatą edycję kolekcjonerską, w której skład wchodzą liczne gadżety ze świata gry: poradnik do gry, talia kart Północne Królestwa, talia kart Nilfgaard, żetony do gry i estetyczne pudełko.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3 - opublikowano ogromny patch 1.20

 0