Wiedźmin 3 z nową aktualizacją, która ucieszy fanów modyfikacji

Wiedźmin 3 z nową aktualizacją, która ucieszy fanów modyfikacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał na PC nową aktualizację, która zgodnie z zapowiedzią w pełni integruje produkcję z edytorem modów REDkit.

Nowy update do Wiedźmina 3 ma za zadanie usprawnić modyfikowanie produkcji i działanie dedykowanego narzędzia REDkita. Przede wszystkim CD Projekt RED aktywował Warsztat Steam, pozwalający korzystać z modyfikacji wrzucanych na platformę Valve. Oczywiście dalej będzie można pobierać i instalować mody z Nexus Mods lub innych dowolnych platform do modowania. Jednak teraz implementacja wybranego projektu społeczności będzie odbywać się za pomocą jednego kliknięcia poprzez Steam Workshop.

Wiedźmin 3 otrzymał aktualizację aktywującą Warsztat Steam i wspierającą modyfikacje przygotowane za pomocą REDkita.

Wystarczy odszukać interesującą nas modyfikację w Warsztacie Steam, a następnie kliknąć przycisk „Subskrybuj” i gotowe mod zainstaluje się automatycznie.

Oprócz tego ułatwiono sposób dodawania do modów nowych identyfikatorów świata oraz dodano pełne wsparcie wczytywania modów DLC (usunięto błąd występujący podczas wczytywania dodatkowej zawartości z modów).

W zasadzie to tyle, co wprowadza nowa łatka. Skupia się ona na aktywacji Warsztatu Steam i wsparciu modyfikacji przygotowanych za pomocą REDkita do Wiedźmina 3, więc nie należy oczekiwać eliminacji jakichś błędów bezpośrednio w grze czy poprawy wydajności.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3 z nową aktualizacją, która ucieszy fanów modyfikacji

 0