Wiedźmin 3 ze wszystkimi bonusami za darmo na GOG. Pod jednym warunkiem

Wiedźmin 3 ze wszystkimi bonusami za darmo na GOG. Pod jednym warunkiem

Kiedyś Good Old Games, a obecnie GOG, znane jest z dostarczania gier w promocyjnych cenach, a często nawet i za darmo. Wielu użytkowników zdołało zgromadzić pokaźne zbiory darmowych wydań i choć nie są najnowsze, to oferowane produkcje są przeważnie naprawdę porządnymi tytułami. Wśród darmowych gier znalazły się wcześniej takie tytuły jak Shadow Warrior, Beneath a Steel Sky, Hello Neighbor, czy Hitman: Absolution. Teraz również Wiedźmin 3 wkracza na tę listę, choć nie do końca w taki sposób, jakiego wszyscy by sobie życzyli.

CD Projekt RED oferuje Wiedźmina 3 (wraz ze ścieżką dźwiękową i innymi dodatkami) za darmo. Jest jednak mały haczyk.

CD Projekt Red ogłosiło, że rozdaje swoją najlepszą jak dotąd produkcję - Wiedźmin 3: Dziki Gon z okazji piątej rocznicy. Niestety gra nie jest wcale taka darmowa. Wersja z platformy GOG bez DRM jest do zdobycia, jeśli gracz posiada już grę na innej platformie, z wyjątkiem Switch. Nintendo nie otworzyło swojej platformy na integrację z firmami stron zewnętrznymi. Od teraz przez kolejny tydzień można otrzymać kopię Wiedźmina 3, bez wydawania ani jednej złotówki, pod warunkiem, że posiadacie już kopię na PC, PS4 lub Xbox One.

Po pierwsze, trzeba posiadać najnowszą wersję GOG Galaxy (Windows: 2.0.16.182 i Mac: 2.0.16.195) oraz powiązać dowolne konto, na którym znajduje się kopia Wiedźmina 3. Od wersji 2.0, program GOG ma możliwość łączenia się z innymi kontami gier, w tym Playstation Network, Xbox Live, Steam, Origin, Uplay i Epic Games Store. Po kliknięciu w baner z ofertą, należy połączyć konta i dokonać synchronizacji. Nawet jeśli nie chcecie ponownie grać w Wiedźmina 3, to warto skorzystać z oferty dla dodatków jak ścieżka dźwiękowa w formacie MP3 i FLAC, tapety, cyfrowy artbook, komiksy i wiele innych. Taka akcja to prawdopodobnie sposób na rozruszanie usługi GOG Galaxy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 3 ze wszystkimi bonusami za darmo na GOG. Pod jednym warunkiem

 0