Wiedźmin 2 od Netflixa z oficjalną datą premiery. W serialu pojawi się znany potwór

Wiedźmin 2 od Netflixa z oficjalną datą premiery. W serialu pojawi się znany potwór

Drugi sezon serialu Wiedźmin od Netflixa pojawił się na WitcherCon, wydarzeniu organizowanym przez platformę streamingową we współpracy z CD Projekt, polskim studiem odpowiadającym za gry z udziałem słynnego Geralta z Rivii. Twórcy serialu podzielili się paroma szczegółami nadchodzącego projektu i zaprezentowali kilka postaci. Nie zabrakło wątku Białego Wilka i Ciri, którzy po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie spędzą ze sobą dużo czasu w wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, gdzie Lwiątko z Cintry będzie poddane szkoleniu. Na udostępnionych materiałach widzimy ponadto Lamberta czy Leszego. Oczywiście powróci też przyjaciel Gertala, Jaskier. I teraz najwaźniejsze - Netflix zdradził, że drugi sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Serwis ujawnił ponadto nazwy 7 odcinków, z czego 8 epizod został zaszyfrowany, by fani sami mogli odkryć jego nazwę.

Wiedźmin 2 zadebiutuje na Netflixie 17 grudnia 2021 roku.

Na koniec przygotowano jeszcze inspirowaną serialem oficjalną figurkę Geralta z Rivii (premiera pod koniec bieżącego roku). Jeśli chodzi o fabułę to zgodnie z oficjalnym opisem Geralt przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden zabiera Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa Kaer Morhen. W międzyczasie gdy królowie, elfy, ludzie oraz demony walczą o panowanie na kontynencie, główny bohater musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka. Oprócz nowych twarzy w serialu zobaczymy m.in. Henry'ego Cavilla jako Geralta z Rivii, Anye Chalotre jako Yennefer czy Freye Allan w roli Ciri. Pojawią się również Yasen Atour jako Coen, Agnes Born w roli Vereeny, Paul Bullion jako Lambert, Basil Eidenbenz jako Eskel, Aisha Fabienne Ross jako Lydia, Mecia Simson jako Francesca.

Wiedźmin 2 to nie jedyny projekt Netflixa związany z unierwsum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Zmora Wilka został właśnie zaprezentowany na trailerze. Jest to film animowany, który nie zaprezentuje następnej przygody Geralta tylko jego mentora Vesemira. Całość skupi się na młodym życiu tego wiedźmina więc czeka nas zapewne wiele interesujących momentów, tym bardziej że to bohater, który nie mógł liczyć w świecie pop kultury na swoje pięć minut jak doskonale znany Geralt. Debiut opowieści nastąpi 23 sierpnia 2021 roku.

Odcinki 2 sezonu Wiedźmina:

  • Episode 1 - A Grain of Truth
  • Episode 2 - Kaer Morhen
  • Episode 3 - What Is Lost
  • Episode 4 - Redanian Intelligence
  • Episode 5 - Turn Your Back
  • Episode 6 - Dear Friend
  • Episode 7 - Voleth Meir
  • Episode 8 - [REDACTED]

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin 2 od Netflixa z oficjalną datą premiery. W serialu pojawi się znany potwór

 0