Wiedźmin zadebiutuje w Monster Hunter World na początku lutego

Wiedźmin zadebiutuje w Monster Hunter World na początku lutego

Chociaż Wiedźmin 3 to jak twierdzi CD Projekt RED ostatnia pełnoprawna gra z serii opowiadająca o przygodach kultowego Geralta z Rivii, to nie przeszkadza w umieszczaniu słynnego łowcy potworów w innych produkcjach. Pierwszym gościnnym występem Białego Wilka był Soulcalibur VI gdzie zadebiutował on jak jeden z grywalnych bohaterów, aczkolwiek wydarzenie nie pomogło w znaczący sposób podnieść statystyk sprzedaży samego tytułu. Niedawno okazało się, że Geralt zawita także do Monster Hunter World, gdzie nie oszukujmy się pod względem tematyki pasuje bardziej niż gdziekolwiek indziej. Teraz Capom potwierdził, że całe wydarzenie będzie miało miejsce 8 lutego w ramach bezpłatnej aktualizacji na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety data premiery wydania łatki na komputerach na razie nie jest znana, ale liczymy, że twórcy ujawnią ją możliwie najszybciej.

Wiedźmin pojawi się w Monster Hunter World 8 lutego.

Ponadto nie sprecyzowano czy Wiedźmin pojawi się jedynie gościnnie, a może będzie to dłuższa współpraca Capcomu i CD Projekt RED. Należy podkreślić, że deweloperzy nie ograniczą się wyłącznie do implementacji postaci, ale także zaoferują różnego rodzaju atrakcje, o których dowiemy się w najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie będzie to swego rodzaju mini fabuła wraz z dodatkowymi zadaniami dla Białego Wilka. Przy okazji zapowiedziano jeszcze specjalne wydarzenie The Appreciation Fest z okazji pierwszej rocznicy wydania gry. Potrwa ono od 26 stycznia do 22 lutego, aczkolwiek nie wiemy jakie atrakcje zostaną nam zaproponowane.

Monster Hunter World to produkcja nastawiona na nie tyle na eksplorację dostępnego świata, co eksterminację kolejnych fal różnego rodzaju bestii — warstwa fabularna nie ma tutaj większego znaczenia. Produkcja spotkała się z całkiem pozytywnym odbiorem, a do tego jest regularnie ulepszana przez twórców, co z pewnością zachęca graczy do uczestnictwa w rozgrywce. Natomiast jeśli chodzi o uniwersum Wiedźmina to w listopadzie ubiegłego roku na rynku pojawiły się Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści skupiające się na losach nieustraszonej Meve, królowej Lyrii i Rivii stawiającej czoła oddziałom Nilfgardu. Produkcja spotkała się jednak ze średnim odbiorem fanów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin zadebiutuje w Monster Hunter World na początku lutego

 0