Wiemy, co Zieloni pokażą na jutrzejszej konferencji NVIDIA GeForce RTX: Game On

Wiemy, co Zieloni pokażą na jutrzejszej konferencji NVIDIA GeForce RTX: Game On

NVIDIA postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, czego możemy spodziewać się po jutrzejszej konferencji GeForce RTX: Game On. W związku z tym na oficjalnym Twitterze Zielonych pojawił się krótki, dziesięciosekundowy zwiastun, na którym wyłapać możemy kilka kluczowych elementów. Pierwsze screeny na wideo pokazują gamingowy laptop i samodzielną kartę graficzną w mobilnym formacie. Zdaje się, że jest to dokładnie model bazujący na GPU GA104, na którym oparte mają być GeForce RTX 3080 i GeForce RTX 3070 dla laptopów. Obie karty graficzne wyposażone będą w 8 GB pamięci GDDR6 (8 modułów), aczkolwiek GeForce RTX 3080 w wersji Mobile dostępny ma być również z 16 GB VRAM.   

NVIDIA postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, czego możemy spodziewać się po jutrzejszej konferencji GeForce RTX: Game On.

Zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej, zdaje się potwierdzać, że NVIDIA również zamierza wprowadzić w laptopowych GPU wsparcie dla technologii ReSize BAR. Trailer przez moment pokazuje też grę Outriders, za którą odpowiada polskie studio People Can Fly. Ta niedawno zaliczyła opóźnienie i na obecną chwilę trafić ma do graczy 1 kwietnia (25 lutego otrzymamy zaś darmowe demo, pozwalające sprawdzić początek przygody). Nie wiemy, czemu Outriders pojawić ma się na konferencji NVIDII, ale najprawdopodobniej gra wspierać będzie jakieś technologie NVIDII i chodzić może o ray tracing i DLSS. Niewykluczone też, że Outriders będzie dodawane za darmo do nowych kart graficznych Zielonych.     

Na konferencji nie powinno też zabraknać nowych stacjonarnych grafik NVIDII, co zdaje się z kolei potwierdzać poniższy screen z logiem GeForce RTX, który wygląda na bok kart z rodziny Ampere. Wszystko wskazuje na to, że producent zaprezentuje model GeForce RTX 3060 Ultra z 12 GB pamięci VRAM (lub też bazowy GeForce RTX 3060), więc prawdopodobnie jest to zwiastun referencyjnego wariantu Founders Edition. Przypominamy, że konferencja NVIDIA GeForce RTX: Game On odbędzie się we wtorek, 12 stycznia, o godzinie 18:00 czasu polskiego i transmitowana będzie na platformach Twitch i YouTube.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy, co Zieloni pokażą na jutrzejszej konferencji NVIDIA GeForce RTX: Game On

 0