Wiemy jak ma wyglądać Xiaomi 14 Pro. Do sieci wyciekł render nadchodzącego flagowca

Wiemy jak ma wyglądać Xiaomi 14 Pro. Do sieci wyciekł render nadchodzącego flagowca

Xiaomi 13 Pro, zapowiedziane podczas tegorocznego Mobile World Congress (MWC) w lutym, a teraz doczekaliśmy się informacji na temat jego następcy -  Xiaomi 14 Pro.

Render nieujawnionego jeszcze smartfona wyciekł do sieci, dając nam wgląd w potencjalny wygląd tego urządzenia. Xiaomi 14 Pro ma mieć zakrzywiony wyświetlacz z wycięciem na aparat do selfie, a render sugeruje obecność wąskich ramek na wszystkich czterech stronach.   Xiaomi 14 Pro ma mieć zakrzywiony wyświetlacz z wycięciem na aparat do selfie, a render sugeruje obecność wąskich ramek na wszystkich czterech stronach. Oczekuje się, że Xiaomi 14 Pro będzie działał z najnowszą generacja flagowego układu SoC od Qualcomm.

Możemy się spodziewać, że Xiaomi 14 Pro pojawi się ze sporymi aktualizacjami w stosunku do Xiaomi 13 Pro.

Na Twitterze tipster Ice Universe  opublikował render, który rzekomo przedstawia przód nadchodzącego smartfona Xiaomi 14 Pro. Render ten sugeruje, że telefon będzie posiadał zakrzywione krawędzie i wąskie ramki. Widać również centralnie umieszczone wycięcie, w którym znajduje się aparat do selfie. Wygląd Xiaomi 14 Pro wydaje się być podobny do poprzedniego modelu, Xiaomi 13 Pro. Istnieje możliwość, że Xiaomi wyposaży Xiaomi 14 Pro w układ Snapdragon 8 Gen 3 SoC od Qualcomm. Dodatkowo, przewidywane jest, że telefon będzie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, obsługującą ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W oraz ładowanie przewodowe o mocy 90 W lub nawet 120 W. Co więcej, że Xiaomi 14 Pro może być wyposażony w aparaty WLG High-Lens, co sugeruje obecność zaawansowanej technologii obrazowania.

Obecny model Xiaomi 13 Pro ma 6,73-calowy wyświetlacz OLED 2K z częstotliwością odświeżania do 120 Hz i częstotliwością próbkowania dotykowego 240 Hz i jest napędzany przez Snapdragon 8 Gen 2 SoC. Smartfon posiada potrójną konfigurację tylnego aparatu, w której znajduje się 50-megapikselowy 1-calowy aparat główny Sony IMX989, 50-megapikselowy aparat ultraszerokokątny i 50-megapikselowy teleobiektyw. Xiaomi 13 Pro ma baterię 4820 mAh z obsługą ładowania przewodowego 120 W i ładowania bezprzewodowego 50 W.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy jak ma wyglądać Xiaomi 14 Pro. Do sieci wyciekł render nadchodzącego flagowca

 0