Wiemy, kiedy Cyberpunk 2077 otrzymana next-genowy upgrade. Uzbrójcie się w cierpliwość

Wiemy, kiedy Cyberpunk 2077 otrzymana next-genowy upgrade. Uzbrójcie się w cierpliwość

Postanowiliście nie psuć sobie zabawy obecną konsolową wersją Cyberpunk 2077 i czekacie aż gra otrzyma next-genowy upgrade na PS5 i Xbox Series X/S? W takim razie musicie uzbroić się w sporo cierpliwości, ponieważ stosowna aktualizacja planowana jest dopiero na drugą połowę obecnego roku. Na filmie z przeprosinami Marcina Iwińskiego za stan konsolowej edycji gry otrzymujemy także zaktualizowany harmonogram prac CD Projekt Red, gdzie współzałożyciel firmy przyznaje wprost: „Celujemy w drugą połowę roku i ujawnimy więcej, jak tylko będziemy mieli coś do przekazania”. Przy okazji dowiedzieliśmy się także kiedy możemy spodziewać się obiecanych łatek dla obecnej wersji Cyberpunk 2077.

Czekacie aż gra otrzyma next-genowy upgrade na PS5 i Xbox Series X/S? Stosowna aktualizacja planowana jest dopiero na drugą połowę obecnego roku.

I tak, firma wyda pierwszą dużą łatkę dla Cyberpunk 2077 w ciągu następnych dziesięciu dni. Patch #1, jak nazywa ją studio, jest pierwszą z dwóch aktualizacji, które rozwiązać mają problemy gry na konsolach ostatniej generacji. Patch #2, o którym mówi się, że jest większą i bardziej znaczącą aktualizacją, pojawi się w lutym. „Nasze plany długoterminowego wsparcia Cyberpunk 2077 pozostają niezmienione i będziemy nadal wprowadzać aktualizacje i łatki, aby zapewnić wszystkim graczom, zarówno na konsolach, jak i komputerach PC, lepsze wrażenia z gry ”- dodał Iwiński.

Powyżej możecie zobaczyć wizualną prezentację harmonogramu dla Cyberpunk 2077 i wygląda na to, że obiecywane przed premierą darmowe DLC nadejdzie dopiero na wiosnę. Najbardziej rozczarowani mogą poczuć się jednak posiadacze PS5 i Xbox Series X/S, gdyż będą musieli zapewne poczekać do jesieni, jeśli będą chcieli sprawdzić prawdziwie next-genową wersję gry. Może jednak wyjdzie im to na dobre i ostatecznie otrzymają najbardziej dopieszczoną i załataną wersję gry, szkoda jednak, że tak późno. Pomimo tego, że Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej kontrowersyjnych premier w historii, wydaje się, że twórcy i tak mogą cieszyć się ze świetnych wyników. Według ostatnich danych, CDPR sprzedało ponad 13 milionów kopii Cyberpunk 2077 i to po uwzględnieniu zwrotów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy, kiedy Cyberpunk 2077 otrzymana next-genowy upgrade. Uzbrójcie się w cierpliwość

 0