Wiemy kiedy EA Play dołączy do Xbox Game Pass na PC

Wiemy kiedy EA Play dołączy do Xbox Game Pass na PC

EA Play miał dołączyć do Xbox Game Pass na PC już w ubiegłym roku, ale Microsoft potwierdził wówczas przełożenie tego wydarzenia na bliżej nieokreślony termin. Teraz potwierdzono, że usługa giganta z Redmond dedykowana graczom komputerowym wzbogaci się o gry wydawane przez Electronic Arts jutro 18 marca od godziny 22:00 czasu polskiego. Co ważne nie będzie wymagany najmocniejsza opcja abonamentowa Xbox Game Pass Ultimate i w produkcje zagramy mając podstawową subskrypcję. Jeśli chcemy skorzystać z katalogu Elektroników zawierającego ponad 60 pozycji, musimy w aplikacji Xbox na Windowsie 10 połączyć konto z profilem EA Play po wybraniu danej gry. Wtedy zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto Electronic Arts oraz połączenie obu usług.

EA Play dołączy do usługi Xbox Game Pass na PC 18 marca.

Wiemy kiedy EA Play dołączy do Xbox Game Pass na PC

Brak konieczności posiadania Xbox Game Pass Ultimate i dodatkowych opłat to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy. Microsoft rozwija swoją platformę również w wydaniu na komputerach o interesującą bazę tytułów, a do naszej dyspozycji będą m.in. wszystkie części Mass Effect, Battlefield V, Star Wars, The Sims 4 czy FIFA. Posiadacze Xbox Game Pass na PC otrzymują ponadto rabat 10% na zakup zawartości cyfrowej EA oraz mogą wypróbowywać nowe gry przed premierą przez 10 godzin, bez zobowiązań. Xbox Game Pass dla nowych użytkowników jest dostępny za 4 złote na pierwsze 30 dni, z kolei później naliczana jest opłata w wysokości 39 złotych miesięcznie. Za Ultimate zapłacimy 54 zł miesięcznie i oprócz standardowych funkcji zapewnia on ekskluzywne zniżki dla członków w tym oferty na wyłączność oraz szereg dodatkowych bonusów od partnerów Microsoftu.

W zestawie znajduje się także Xbox Live Gold obejmuje oferty Deals with Gold, Games with Gold i tryb dla wielu graczy na konsolach Xbox. Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko EA Play, to aktywujemy go za 14,99 zł miesięcznie 80 zł rocznie na Originie lu Steam. Oprócz tego istnieje lepszy wariant EA Play Pro za 59,90 zł na 30 dni bądź 419,90 zł rocznie dający nieograniczony limitem czasowym dostęp do premier Electronic Arts np. nowych części FIFY.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy kiedy EA Play dołączy do Xbox Game Pass na PC

 0