Wiemy, kiedy może zadebiutować OnePlus 11 Pro

Wiemy, kiedy może zadebiutować OnePlus 11 Pro

Podczas gdy premiera OnePlusa 11 odbędzie się lada moment, na model z dopiskiem Pro będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jeden ze znawców branży, Yogesh Brar, twierdzi, że OnePlus 11 Pro nie zadebiutuje jeszcze w pierwszej połowie przyszłego roku. Ogłoszenia tego smartfona możemy spodziewać się jesienią 2023 roku. OnePlus może wprowadzić także składany telefon.

Chińska firma OnePlus szykuje się do wprowadzenia swojego najnowszego flagowca. Premiera OnePlusa 11 w Indiach zaplanowana jest na 7 lutego. W ofercie producenta pojawić ma się także wariant z dopiskiem Pro, chociaż na tego smartfona przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Według jednego ze znawców branży, Yogesha Brara, OnePlus może wypuścić model 11 Pro w 2023 roku, jednak nie zobaczymy go w pierwszej połowie przyszłego roku. Istnieje szansa, że premiera odbędzie się dopiero jesienią. Informator dodał także, iż ze względu na odbiór Oppo Find N2 Flip, składany smartfon od OnePlusa (nazywany OnePlus Flip) może rywalizować w przyszłości z modelem Galaxy Z Flip 4 od Samsunga. Jego premiery również nie powinniśmy spodziewać się w pierwszej połowie 2023 roku.

Według jednego ze znawców branży, Yogesha Brara, OnePlus może wypuścić model 11 Pro w 2023 roku, jednak nie zobaczymy go w pierwszej połowie przyszłego roku.

Nie jest do końca jasne, czym OnePlus 11 Pro odróżniałby się od podstawowego modelu. Oba smartfony bez wątpienia korzystałyby z obecnie najmocniejszego procesora, czyli Snapdragona 8 Gen 2. Ciężko mówić także o większej ilości pamięci operacyjnej, bowiem - jak wynika z przecieków - zwykły OnePlus 11 w najbogatszej wersji oferuje aż 16 GB RAM-u.

Zmiany mogą zatem obejmować jeszcze wyższe odświeżanie ekranu, lepsze aparaty, szybsze ładowanie i większą baterię. Być może OnePlus wykorzysta do produkcji modelu 11 Pro lepszej jakości materiały. Jeśli Chińczycy faktycznie planują wprowadzić jeszcze lepszy smartfon, za jakiś czas powinniśmy zobaczyć przecieki na jego temat. Obecnie na pogłoski należy patrzeć z lekkim przymrużeniem oka.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy, kiedy może zadebiutować OnePlus 11 Pro

 0