Wiemy, kiedy spodziewać się Nothing Phone (2). Premiera jest naprawdę blisko

Wiemy, kiedy spodziewać się Nothing Phone (2). Premiera jest naprawdę blisko

Pojawiły się nowe informacje na temat kolejnego smartfona firmy Nothing. Już teraz wiemy, jaki procesor będzie napędzał to urządzanie. Poznaliśmy także pojemność baterii. Najważniejsze są jednak informacje o premierze Nothing Phone (2), a ta jest już naprawdę blisko.

Nothing Phone (2) nazywany konkurencją dla iPhone'a

Nothing Phone (2) może być jeszcze większym sukcesem dla firmy Carla Peia, ponieważ stanowi dowód na to, że firma przyjęła się na rynku i po premierze pierwszego smartfona jest w stanie się utrzymać. Phone (2) już teraz nazywany jest konkurencją dla iPhone'a, bo ma oferować topową specyfikację i w przeciwieństwie do poprzednika zadebiutować także w Stanach Zjednoczonych. Dla firmy może oznaczać to jeszcze większą sprzedaż, ponieważ do klientów trafiło blisko 750 tysięcy egzemplarzy Phone (1).

Carl Pei powiedział, że jego firma zaobserwowała, iż Phone (1) ma jeden z najwyższych odsetków użytkowników przechodzących z iPhone'a i to na wielu rynkach.

Nothing Phone (1)

Według Peia, Apple ciągle zdobywa przewagę nad urządzeniami z Androidem i nie ma żadnej ciekawej alternatywy na rynku. Trzeba jednak przyznać, że mimo, iż Nothing również wykorzystuje system Android, ich pierwszy smartfon oferuje wiele niespotykanych wcześniej rozwiązań i bajerów, czego spodziewamy się także po Phone (2).

Premiera Nothing Phone (2) wygląda naprawdę optymistycznie

Wyjątkowa budowa oraz nietuzinkowe funkcje urządzeń od Nothing zmotywowały społeczność do tworzenia koncepcji kolejnych produktów marki. W sieci można zobaczyć rendery pokazujące, jak według fanów może wyglądać nadchodzący smartfon, zegarek, a nawet laptop od Nothing. Wszystko utrzymane oczywiście w charakterystycznej dla urządzeń firmy stylistyce.

W rozmowie z redaktorem Forbes, Carl Pei powiedział, że jego firma zaobserwowała, iż Phone (1) ma jeden z najwyższych odsetków użytkowników przechodzących z iPhone'a i to na wielu rynkach. Może to zwiastować sukces marki po wkroczeniu na rynek smartfonów w USA, gdzie prym wiedzie Apple. Wiemy już, że Nothing Phone (2) będzie wyposażony w Snapdragona 8+ Gen 1. O tym, dlaczego postawiono na nieco starszy procesor możecie przeczytać tutaj.

Nadchodzący smartfon ma posiadać nieco większą baterię od swojego poprzednika, a dokładniej o pojemności 4700 mAh. Na koniec najważniejsze, czyli premiera. Według źródła, ta zaplanowana jest na lipiec. Szykują się zatem gorące wakacje.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy, kiedy spodziewać się Nothing Phone (2). Premiera jest naprawdę blisko

 0