Wiemy kto użyczy głosu Kratosowi w polskiej wersji językowej God of War

Wiemy kto użyczy głosu Kratosowi w polskiej wersji językowej God of War

Polska filia Sony postanowiła odsłonić karty i zdradzić kto użyczy swego głosu jednemu z największych growych rozrabiaków. 

Jak wynika z informacji podanych przez rodzimy oddział Sony, to nie popularny Bogusław Linda wcieli się w odtwórcę roli Kratosa w kolejnej odsłonie God of War, a Artur Dziurman. Niegdysiejszy amant i twardziel rodzimego kina akcji użyczył głosu w trzeciej odsłonie cyklu, co spotkało się w bardzo pozytywnym odbiorem wśród społeczności. Jednak jak widać twórcy postanowili poszukać nieco świeżości i dać szansę innemu aktorowi. Ocena co do słuszności tej decyzji oczywiście należy do każdego z osobna, aczkolwiek Dziurmanowi nie da się zarzucić braku niskiego, charyzmatycznego głosu, który wręcz idealnie pasuje do charakteru głównego bohatera God of War. Opublikowano także pierwsze próbki z polskiej wersji językowej, a sam artysta postanowił podzielić się refleksją na temat chociażby relacji Kratosa z synem. Warto zobaczyć. Przy okazji podzielcie się z nami opinią dotyczącą zmiany na stanowisku prezenterki polskiego kanału PlayStation na YouTubie z Kingi Kujawskiej na Hanię. Czy wpisuje się to w kanon "dobrej zmiany"?

W nowej odsłonie God of War głosu samemu Kratosowi użyczy aktor Artur Dziurman

Premierę samego God of War zaplanowano na 20 kwietnia bieżącego roku. Jest to produkcja mająca stanowić swego rodzaju restart całej marki, która według niedawnych wypowiedzi autorów miała powędrować na bliżej nieokreślony czas do szuflady. Jednak dzięki pomyślnemu przekonaniu przez studio, włodarzy Sony ostatecznie projektowi dano zielone światło. Grę oprócz wciągającej fabuły mają także charakteryzować interesujące elementy rozgrywki jak choćby opcjonalne walki z bossami. Według słów dyrektora projektu - Cora Barloga, nie wszystkie starcia z większymi oponentami będą wymagane do odblokowania dalszych postępów podstawowego nurtu historycznego, co jest swego rodzaju nowością i ułatwieniem względem konkurencyjnych pozycji. Zaznaczono, że powróci też opcja zwiększania maksymalnego paska zdrowia Kratosa, aczkolwiek deweloper nie raczył zdradzić więcej detali. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiemy kto użyczy głosu Kratosowi w polskiej wersji językowej God of War

 0