WitcherCon zapowiedziany. Netflix prezentuje teaser drugiego sezonu serialu Wiedźmin

WitcherCon zapowiedziany. Netflix prezentuje teaser drugiego sezonu serialu Wiedźmin

Netflix i CD Projekt RED zorganizują event WitcherCon poświęcony uniwersum Geralta z Rivii, który odbędzie się 9-10 lipca 2021 roku. Całość zostanie podzielona na panele, z czego pierwszy wystartuje w piątek o godzinie 19:00 a drugi w sobotę o 03:00 rano. Transmisja odbędzie się na Twitchu oraz YouTube. Jeśli chodzi o program, to organizatorzy opracowują wydarzenie skierowane zarówno do graczy jak i osób nieznających gier z Wiedźminem. Zaplanowano panele z udziałem osób, które odpowiadają za powstanie przygód Białego Wilka na wirtualnym i szklanym ekranie. Nie zabraknie nowych w tym niepublikowanych wcześniej informacji o marce Wiedźmin - czekają na nas m.in. materiały zza kulis. Czy to właśnie na tym evencie poznamy kolejną grę z serii Wiedźmin? Zobaczymy. Dodatkowo Redzi przybliżą nam proces powstawania produkcji z tej serii (nie zabraknie też The Witcher: Monster Slayer).

Netflix i CD Projekt RED organizują wydarzenie WitcherCon poświęcone uniwersum Wiedźmina.

Do tego prezentacje komiksów i sprzętu dla fanów. Zostaną również przedstawione analizy ekspertów dotyczące legend, tradycji, potworów oraz genezy Kontynentu. Zapewne na wspomnianym wydarzeniu ujrzymy zwiastun drugiego sezonu serialu Wiedźmin od Netflixa. Obecnie platforma przedstawiła jedynie krótki, praktycznie nic niezdradzający teaser, w którym główną rolę odgrywa Ciri. Brakuje tu jednak jakichkolwiek wzmianek o historii. Nowy sezon jest bardzo wyczekiwany przez fanów i należy przyznać, że początkowo projekt miał pod górkę z powodu zawieszenia prac na planie przez pandemię COVID-19. Ekipa wróciła do działań jakiś czas późnej i zdołała nagrać wszystkie sceny. Data premiery najbliższych odcinków nie została jeszcze ujawniona, lecz liczący 8 epizodów drugi sezon powinien zadebiutować w 2021 roku.

Do obsady wrócą nie tylko najważniejsze postacie z pierwszego sezonu, ale zobaczymy także nowe twarze. W rolę mentora Wiedźmina, Vesemira wcieli się Kim Bodnia. Oprócz niego w produkcji wystąpią m.in. Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier), Mimi Ndiweni (Fringilla), Eamon Farren (Cahir) czy Royce Pierreson (Istredd). Co ciekawe jeden z odcinków drugiego sezonu seriali ma być retrospekcją przedstawiającą bohaterów z młodych lat i podejrzenia padają tu na Geralta oraz Vesemira. Pierwszy sezon serialu Wiedźmin zadebiutował na Netflixie w 2019 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: WitcherCon zapowiedziany. Netflix prezentuje teaser drugiego sezonu serialu Wiedźmin

 0