Wkrótce ruszy przedsprzedaż Xbox One X; Crackdown 3 na Gamescom

Wkrótce ruszy przedsprzedaż Xbox One X; Crackdown 3 na Gamescom

Szef marki Xbox właśnie potwierdził, że niedługo będzie można złożyć zamówienie przedsprzedażowe na Xbox One X, najnowszą konsolę Microsoftu, a także zapowiedział oficjalnie Crackdown 3 na Gamescom.

Phil Spencer właśnie podał informację na Twitterze, że od oficjalnego ogłoszenia dostępności Xbox One X firmę z Redmond dzieli tylko kilka formalności i już wkrótce będzie można zamawiać ją w przedsprzedaży. Oficjalna premiera konsoli nastąpi 7 listopada. Spencer wypowiadał się także o nadchodzącym tytule typu sandbox, Crackdown 3. Podczas niedawnego San Diego Comic-Con odbyła się prezentacja rozgrywki wraz z przekazem na żywo, gdzie różni aktorzy mogli własnoręcznie wypróbować grę. Pracownik Microsoftu potwierdził, że Crackdown 3 zobaczymy także na nadchodzących targach Gamescom.

Materiał z trybu single-player Crackdown 3 z San Diego Comic-Con 2017

Spencer zapewniał, że na wydarzeniu w Kolonii zobaczymy znacznie więcej rozgrywki i Microsoft dołoży wszelkich starań, aby demo było dobrej jakości. Być może będzie też to pierwsza okazja aby przyjrzeć się trybowi multiplayer, gdzie zaimplementowano destrukcję na ogromną skalę, wspomaganą przez tzw. cloud computing. Gra zadebiutuje razem z Xbox One X, czyli 7 listopada i będzie wspierać rozdzielczość 4K wraz z HDR, a także obsłuży dźwięk w formacie Dolby Atmos. Targi Gamescom odbędą się pomiędzy 22 a 26 sierpnia. Być może z okazji promocji gry zobaczymy Terry'ego Crewsa, choć na pewno wszyscy w branży będą oczekiwać materiału z trybu sieciowego, gdyż to właśnie możliwość niszczenia otoczenia na ogromną skalę miała być jednym z najbardziej unikatowych aspektów Crackdown 3.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wkrótce ruszy przedsprzedaż Xbox One X; Crackdown 3 na Gamescom

 0