Wolfenstein 2: The New Colossus z wersją demo i za 50% ceny

Wolfenstein 2: The New Colossus z wersją demo i za 50% ceny

Wolfenstein 2: The New Colossus to naprawdę ciekawy i warty ogrania FPS, od dziś macie szansę zrobić to nawet za darmo.

Nie ma co ukrywać Wolfenstein 2: The New Colossus to po prostu dobra i udana strzelanka. Gra zebrała pozytywne opinie recenzentów i została ciepło przyjęta na całym świecie. Dziś dostaliśmy od twórców – studia Machine Games - miłą niespodziankę, ponieważ udostępniona została wersja demonstracyjna gry obejmująca cały pierwszy poziom, bez żadnych limitów. Jeżeli nie mieliście, więc okazji do zagrania w najnowszego Wolfensteina to nadszedł idealny moment – co więcej, gdy produkcja wystarczająco was wciągnie i pierwszy etap wam nie wystarczy, możecie z łatwością kupić pełną wersję za zaledwie 50% ceny. Promocję znajdziecie, chociażby na Steamie czy GreenManGaming.
 

Wolfenstein 2: The New Colossus z wersją demonstracyjną i z 50% obniżką – idealna okazja dla wszystkich, którzy nie zaznajomili się jeszcze z tą produkcją.

W wersji demonstracyjnej twórcy udostępnili jedynie pierwszy poziom gry, jednak będzie on identyczny jak w pełnej wersji gry. W ten sposób możecie swobodnie przetestować to, czy Wolfenstein 2: The New Colossus jest tytułem dla was oraz to, jak będzie działał na waszych "blaszakach". To z pewnością pozwoli wam zadecydować czy opłaca się wam inwestować pieniądze na zakup kompletnej wersji, a ci, którzy to zrobią, nie będą musieli martwić się o postępy, bowiem one zostaną przeniesione z wersji trail, zatem nie będzie konieczne powtarzanie tych samych misji. Nie czekaj, wejdź na Steama już teraz, wyszukaj Wolfenstein 2: The New Colossus w liście gier i kliknij przycisk „Pobierz demo”, a potem podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach. Oczywiście wersja demonstracyjna oraz promocyjna cena pojawiła się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie pozostaje więc nic innego jak zacząć grać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wolfenstein 2: The New Colossus z wersją demo i za 50% ceny

 0