Wonder Woman nie będzie jednak grą usługą. Warner Bros. Games ujawnia informacje o grze

Wonder Woman nie będzie jednak grą usługą. Warner Bros. Games ujawnia informacje o grze

Wonder Woman to kolejna gra poświęcona postaci z uniwersum DC Comics, za której powstanie odpowiada Monolith Productions. Pojawiły się głosy jakoby produkcja była grą usługą nastawioną na rozgrywkę multiplayer. Teraz do sprawy odniósł się Warner Bros.

Warner Bros. Games zaprzeczył jakoby przygotowywana przez studio Monolith Productions Wonder Woman poświęcona popularnej bohaterce DC Comics była nastawiona na rozgrywkę sieciową grą usługą. Wydawca zapewnił, iż to tytuł oferujący kampanię fabularną. Jak donosiło Wccftech na początku tego tygodnia, ogłoszenie o pracę dla „głównego inżyniera oprogramowania ds. rozgrywki” w Monolith Productions sugerowało, że nadchodząca gra o superbohaterach może zawierać elementy usług na żywo.

Wonder Woman nie będzie grą usługą, tylko nastawioną na kampanię single player produkcją.

Chociaż wymagania dotyczące stanowiska wymieniają typowe doświadczenie, jakiego oczekuje się od kandydata chcącego pracować nad grą z AAA, to w ogłoszeniu pożądane było doświadczenie w grach usługach. Tacy kandydaci mogą nawet zyskać przewagę w wyborze względem osób bez takiej wiedzy. Jednak Warner Bros. Games zaprzeczył jakoby była to gra usługa.

„Wonder Woman to przygodowa gra akcji dla jednego gracza, osadzona w dynamicznym otwartym świecie. To doświadczenie z perspektywy trzeciej osoby pozwoli graczom wcielić się w Dianę z Themysciry i doświadczyć oryginalnej historii osadzonej w uniwersum DC, wspomaganej przez System Nemezis. Wonder Woman nie jest projektowana jako usługa dostępna na żywo”.

W zeszłym tygodniu dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav, powiedział, że firma koncentruje się na przekształceniu swoich największych franczyz w gry oferujące usługę na żywo. Wonder Woman została ogłoszona podczas gali Game Awards 2021 za pomocą krótkiego zwiastuna, ale od tego czasu niewiele mówiono o grze.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wonder Woman nie będzie jednak grą usługą. Warner Bros. Games ujawnia informacje o grze

 0