Wrocławski BEST IT Festiwal 2018 za nami. Czas na małe podsumowanie

Wrocławski BEST IT Festiwal 2018 za nami. Czas na małe podsumowanie

Zakończyła się kolejna edycja BEST IT Festiwal organizowana we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem atrakcji, które czekały na wszystkich uczestników imprezy.

Zgodnie z terminem impreza wystartowała 20 kwietnia na Politechnice Wrocławskiej. Pojawiło się na niej sporo osób, które wzięły udział w specjalnie zorganizowanych wykładach tematycznych dotyczących chociażby bezpieczeństwa w internecie, stworzenia gry za 30 złotych oraz poruszających kwestię nowoczesnego biznesu. Dodatkowo w między czasie do akcji w ramach turniejów w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends wkroczyły wyłonione uprzednio z internetowych eliminacji ekipy (zainteresowani kibice mogli śledzić te bez wątpienia pasjonujące pojedynki na dedykowanym miejscu ze streamem). Warto nadmienić, że to wydarzenie przyciągnęło sporą grupę widzów, ale całkowicie rozumiemy ich entuzjazm wszak starcia były doprawdy zacięte. 

Tegoroczny BEST IT Festiwal przyciągnął masę zwiedzających, którzy mogli wziąć udział w licznych atrakcjach jako chociażby wykłady na temat branży IT, czy konkursy związane z grami wideo

Po zmaganiach na wirtualnych mapach zwiedzający mogli udać się do strefy wolnego grania, gdzie czekała na nich masa gier oraz sprzętu w stylu retro przywołującego w sercach wielu nostalgiczne wspomnienia. Należy przyznać, że stoiska esportowe cieszyły się znaczącym zainteresowaniem wśród obecnych na evencie osób i jesteśmy niezmiernie zadowoleni, iż można było wymienić z nimi masę interesujących spostrzeżeń na temat gier wideo oraz szeroko rozumianej branży IT. Co oczywiste jeszcze większym hypem cieszyły się liczne konkursy zorganizowane m.in. z Cenega Poland i LC-Power gdzie do rozdania było wiele gier czy sprzętu np. Dawn of War III, Wolfenstein II, Prey, Deus Ex: Mankind Divided, 10 głośników, podkładki gamingowe Iyama, koszulki Sapphire oraz dosłownie setki zeszytów Iiyama, a także gadżety od MSI.

Ku zaskoczeniu organizatorów znaczącym zainteresowaniem cieszyło się również wypełnianie ankiet dotyczących portalu, bardziej od tych aktywizujących na Facebooku, co jest cenną wskazówką na przyszłość. Reasumując, na BEST IT Festiwal 2018 przybyło blisko 1000 ludzi, z czego jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ dobitnie pokazaliście, że organizowanie tego typu rozrywki ma większy sens. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursów i liczymy, że wpadniecie do nas w przyszłości na nie gorszą dawkę pozytywnych emocji. Warto zaznaczyć, że jest to kolejna edycja eventu organizowana na przestrzeni minionych lat. Ostatni odbył się w zeszłym roku i przyciągnął równie dużo chętnych co niedawno zakończony.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wrocławski BEST IT Festiwal 2018 za nami. Czas na małe podsumowanie

 0