Wskrzeszone Telltale pracuje nad The Wolf Among Us 2

Wskrzeszone Telltale pracuje nad The Wolf Among Us 2

Wysoko oceniana przez graczy i krytyków The Wolf Among Us otrzyma drugi sezon, którzy stworzy odrodzone studio Telltale. Pierwszy zwiastun został już ujawniony, a firma macierzysta LCG Entertainment powiedziała, że ​​współpracuje z niektórymi z pierwotnych twórców, które powołały ten tytuł do życia. Wygląda na to, że The Wolf Among Us otrzyma swoją kontynuację. LCG Entertainment (właściciel Telltale Games) potwierdziło, że The Wolf Among Us 2 powraca. Tytuł został odwołany w ubiegłym roku gdy studio Telltale Games zostało rozwiązane i sprzedało wszystkie swoje aktywa. Spółka holdingowa LCG Entertainment nabyła większość technologii dewelopera, znaki towarowe i własności intelektualne. Wśród znaków towarowych była marka Telltale Games, którą firma w sierpniu przywróciła do życia.

Telltale powróciło do życia i wraz z dawnymi pracownikami, zatrudnionymi teraz w AdHoc, tworzą kontynuację The Wolf Among Us.

Oczywiście niektórzy mogą twierdzić, że wykorzystanie nazwy Telltale przy produkcji, nie czyni z niej gry Telltale. Na szczęście LCG współpracuje z AdHoc Studios przy pracach nad tym tytułem, a jak niektórzy mogą pamiętać AdHoc zostało utworzone na początku tego roku przez byłych pracowników Telltale. Firma opublikowała już pierwszą zapowiedź gry podczas The Game Awards Show, ale nie zdradziła nic więcej poza tym, że "wznowiła pracę" nad tytułem. 

Forbes dowiedział się od nowego prezesa Telltale, że The Wolf Among Us 2 zostanie wydany na konsole i komputery PC. Wersja na PC będzie dostępna wyłącznie w Epic Store. Póki co jednak są to odległe plany, bo podobno gra nie będzie ukończona przed końcem 2020 roku. "Nie ogłaszamy jeszcze daty premiery, ale mogę powiedzieć, że nie będzie to w 2020 roku"- powiedziała  CEO Jamie Ottilie w wywiadzie.  Na razie zespół skupia się wyłącznie na ukończeniu TWAU2. Jednak Ottilie zasugerował, że następna gra, nad którą studio będzie pracowało, będzie całkowicie nowym tytułem, a nie kolejną kontynuacją wydartą ze starej biblioteki Telltale.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wskrzeszone Telltale pracuje nad The Wolf Among Us 2

 0