Wyciekł film promocyjny Samsunga z Galaxy S10 i składanym Galaxy F

Wyciekł film promocyjny Samsunga z Galaxy S10 i składanym Galaxy F

Samsung potwierdził już, że w tym roku wypuści na rynek swój pierwszy składany smartfon (ten według nieoficjalnych informacji nazywać będzie Galaxy F), który bazować będzie na elastycznym wyświetlaczu Infinity Flex. Pod koniec ubiegłego roku firma zaprezentowała nawet prototyp takiego urządzenia, ale ten pod względem formy pozostawiał jeszcze wiele do czynienia i daleki był od finalnego produktu. Z licznych doniesień wynika zaś, że Galaxy F zostanie zaprezentowany 20 lutego na konferencji Unpacked, na której zadebiutować ma tegoroczny flagowiec koreańskiego giganta, czyli Galaxy S10. Wygląda na to, że rzeczywiście tak się stanie, ponieważ Samsung, a raczej jego wietnamski oddział, zaliczył właśnie ogromną wpadkę i przypadkiem opublikował zwiastun tego wydarzenia, na którym dostrzec można nadchodzące produkty firmy, w tym Galaxy S10 czy składany Galaxy F. Film oczywiście został szybko usunięty przez producenta, ale zanim to nastąpiło, udało się go przechwycić i opublikować w sieci na nieoficjalnych kanałach.

Samsung ogromną wpadkę i przypadkiem opublikował zwiastun, na którym dostrzec można nadchodzące produkty firmy, w tym Galaxy S10 czy składany Galaxy F.

Co prawda filmik nie daje nam możliwości dokładnego przyjrzenia się składanemu telefonowi i prezentowany jest tylko przez krótki czas, ale i tak daje całkiem niezły obraz tego, czego możemy się po nim spodziewać. Po pierwsze, sprzęt jest dużo smuklejszy niż wspomniany prototyp, co niewątpliwie może cieszyć, gdyż jego forma po złożeniu nie będzie odstawać od tego, co znamy z tradycyjnych modeli. Smartfon zdaje się posiadać tak naprawdę dwa ekrany i z wcześniejszych przecieków wynika, że zewnętrzny, z którego korzystać będziemy w tradycyjnym trybie, mierzyć będzie 5-cali, a jego rozdzielczość to 840 x 1960 pikseli (proporcje21:9). W trybie tabletu, do którego przejdziemy po otworzeniu urządzenia (uchylając przedni panel), uzyskamy 7,3-calowy wyświetlacz o proporcjach 4,2:3 i rozdzielczości 1536 x 2152 pikseli. Z ciekawych nowości warto wspomnieć o opcji jednoczesnego uruchomienia do trzech aplikacji na dużym ekranie (Multi-Active Window).

Galaxy S10+

Galaxy S10+ na renderach prasowych

Na powyższym materiale zobaczyć można także Galaxy S10+, ale tutaj nie należy oczekiwać rewolucji w zakresie designu, co zresztą zdają się także potwierdzać rendery prasowe, które wyciekły do sieci. To właśnie składane konstrukcje stanowić mają największą tegoroczną innowację na rynku mobilnym i wiemy, że takowe telefony szykują m.in. , LG czy Huawei. Ten ostatni producent opublikował właśnie zaproszenie do Barcelony na 24 lutego na targi MWC 2019, na którym widzimy grafikę sugerującą składany smartfon, który zginać będzie się na pół ekranami na zewnątrz. Tym samym chiński gigant może wyprzedzić konkurentów i jako pierwszy dostarczyć na rynek tego typu sprzęt. Zapowiada się nam więc bardzo ciekawy okres na rynku mobilnym.

Wyciekł film promocyjny Samsunga z Galaxy S10 i składanym Galaxy F

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekł film promocyjny Samsunga z Galaxy S10 i składanym Galaxy F

 0