Wyciekł materiał z rozgrywki z God of War - walka wygląda bardzo dobrze

Wyciekł materiał z rozgrywki z God of War - walka wygląda bardzo dobrze

God of War to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i choć premiera produkcji studia Santa Monica odbędzie się już za miesiąc, to twórcy są dość oszczędni w prezentowaniu rozgrywki z najnowszych przygód Kratosa.

Jak do tej pory otrzymaliśmy zaledwie 3 zwiastuny, które w głównej mierze koncentrowały się na fabule, głównych bohaterach i prezentowaniu nowego świata (tym razem w mitologii nordyckiej). W związku z tym wiele osób obawiało się o kluczowy aspekt serii, czyli walkę. Do sieci wyciekł jednak właśnie blisko 10-minutowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę, a w szczególności właśnie potyczki głównego bohatera i jego syna z przeciwnikami. Trzeba przyznać, że wideo powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Co prawda, tym razem walka ma zdecydowanie bardziej realistyczny charakter (zresztą jak styl całej gry, która określana jest przez twórców jako "mityczny realizm"), ale jednocześnie zachowano jej brutalny i niezwykle dosadny styl. Poza tym, zmiana broni na topór i tarczę oraz przybliżenie kamery sprawiło, że potyczki mają bardziej bezpośredni charakter.

Nowy God of War to nowy start dla serii, ale zmiany wprowadzone przez twórców mogą się podobać

Świetnie prezentuje się także oprawa graficzna God of War i na pierwszy rzut oka nie widać tu żadnego downgrade'u względem pierwszych trailerów. Twórcy szykują także rozbudowany system ulepszenia broni i zbroi bohatera (ze zmianą wyglądu w zależności od tego, co przywdzieje bohater) i widać, że gra posiadać będzie sporo elementów RPG. Możemy przyjrzeć się także drzewku rozwoju postaci, gdzie widnieją takie cechy, jak siła, runy, obrona, żywotność, szczęście czy cooldown. Gra zapowiada się wybornie i właściciele PlayStation 4 zapewne otrzymają kolejny tytuł na wyłączność, którego posiadacze innych platform będą mogli im pozazdrościć. Przypominamy, że premiera God of War odbędzie się 20 kwietnia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekł materiał z rozgrywki z God of War - walka wygląda bardzo dobrze

 0