Wyciekł trailer Star Wars Battlefront II

Wyciekł trailer Star Wars Battlefront II

Firma Electronic Arts obiecała, że 15 kwietnia zaprezentuje pierwszy trailer ze Star Wars Battlefront II. Niestety EA nie udało się zachować jego zawartości w tajemnicy. Właśnie wyciekł 30-sekundowy klip ze scenami wyrenderowanymi na silniku gry.

Na jego podstawie możemy wynioskować, że wcielimy się w młodą kobietę stojącą po stronie Imperium, z akcją toczącą się po eksplozji drugiej Gwiazdy Śmerci podczas Bitwy o Endor. W zwiastunie możemy ujrzeć także Rey, Kylo Rena, a także walczących ze sobą Dartha Maula i Yodę. Nie znajdziemy w nim żadnego gameplayu, lecz poza utwierdzeniem się w przekonaniu, że tym razem zagramy w trybie fabularnym - którego bardzo mocno zabrakło w części poprzedniej - są także podstawy by sądzić, że weźmiemy udział w kosmicznych pojedynkach X-Wingów z Tie-Fighterami. Całkiem sporo jak na zaledwie 30 sekund. Interesujące jest to, czy istnieje dłuższa wersja spotu, gdyż EA w jakiś sposób powinno zrekompensować ten przedwczesny wyciek.

Star Wars: Battlefront z 2015 okazał się być hitem sprzedaży, ale niekoniecznie zaskarbił sobie uznanie fanów. Wielu z nich narzekało na brak kampanii i ograniczoną zawartość, a także horrendalnie drogie rozszerzenia.

Ze zwiastuna wynika także, że wyłączność na prawa marketingowe gry nadal posiada Sony. Filmik opatrzony jest na samym początku logiem PlayStation a także sloganem reklamowym na samym końcu. Zatem Microsoft nie będzie mógł używać tej gry aby zareklamować Project Scorpio, aczkolwiek z racji oferowanej usługi EA Access, posiadacze Xboksów będą mogli na około tydzień przed premierą Battlefront II przetestować grę przez 10 godzin. Gra ukaże się pod koniec tego roku, prawdopodobnie w okienku wydawniczym zbliżonym do części poprzedniej (dla przypomnienia, było to 19 listopada). Świadczy też o tym zapewnienie Electronic Arts, które padło 1 listopada 2016 na zebraniu inwestorów. Wtedy EA ogłosiło, że sequel Battlefronta z 2015 ukaże się w przeciągu roku. Więcej szczegółów na temat gry poznamy 15 kwietnia podczas wydarzenia o nazwie Star Wars Celebration. Wtedy też prawdopodobnie poznamy losy innej produkcji - gry akcji TPP reżyserowanej przez Amy Hennig, odpowiadającą za trzy pierwsze odsłony Uncharted.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekł trailer Star Wars Battlefront II

 0