Wyciekł zwiastun potwierdzający Rage 2

Wyciekł zwiastun potwierdzający Rage 2

Dziś Bethesda miała ujawnić zwiastun nowej produkcji i choć oficjalnej zapowiedzi wciąż nie ma, to do sieci przedostał się krótki trailer, nie pozostawiający żadnych złudzeń co do tytułu nowej gry.

Nikt do końca nie mógł być pewnym co tak naprawdę szykuje Bethesda. Co prawda pojawiało się kilka głosów, że studio chce rozwijać markę Rage, jednakże było to dość wątpliwe posunięcie. Gra mimo że (subiektywnie) całkiem niezła, to nie osiągnęła spektakularnych rezultatów. Gracze oceniali ją dość przeciętnie, a wyniki sprzedaży też nie rzucały na kolana. Grze nie pomagał również fakt, że zaraz po premierze na PC, Rage było fatalnie zoptymalizowane. Okazuje się jednak, że Bethesda nie porzuciła tytułu i sequel faktycznie się pojawi. Potwierdzać to ma, krótki teaser, który nieoczekiwanie pojawił się w sieci. Wallmart co prawda chwilę temu był źródłem przecieku, w którym jako jeden z przyszłych tytułów wymieniano Rage 2, jednak mało kto brał to na poważnie.

Nikt się się spodziewał, że po latach Bethesda przypomni sobie o Rage

Cała sprawa mimo wszystko wygląda dość zagadkowo. Minęło około siedmiu lat od wydania Rage i prawdę mówią, mało kto uważał, że sequel jest w ogóle możliwy. Dzisiejszy wyciek pokazuje jednak, że u Bethesdy wszystko jest możliwe. Film jest bardzo szybko usuwany z serwerów YouTube, jednak gracze zapewnili odpowiednią ilość kopii zapasowych i w miejsce jednego skasowanego materiału, pojawiają się 3 kolejne. Materiał jest na tyle profesjonalnie zmontowany, że o ile nie mamy do czynienia z trollem z nadmiarem czasu i umiejętności, to lada moment możemy się spodziewać oficjalnego potwierdzenia od Bethesdy. Więcej informacji na temat Rage 2 z pewnością dowiemy się podczas targów E3.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekł zwiastun potwierdzający Rage 2

 0