Wyciekła możliwa data premiery serii iPhone 15

Wyciekła możliwa data premiery serii iPhone 15

O tym, że nowe iPhone'y pojawią się już we wrześniu wiemy nie od dziś. Teraz pojawiły się jednak nowe doniesienia zdradzające konkretny termin, w którym ogłoszone mogą zostać smartfony z linii iPhone 15.

Czyżby wyciekła dokładna data ogłoszenia serii iPhone 15?

Wrzesień, czyli coroczne święto dla samego Apple, jak i fanów marki. To właśnie w tym miesiącu gigant technologiczny z Cupertino prezentuje światu swoje najnowsze urządzenia. Choć to "nowe" niekiedy wcale takie nowe nie jest. Ale zostawmy to już na marginesie. Od wprowadzenia serii iPhone 14 minął prawie rok, a to oznacza, że nieubłaganie zbliżamy się do premiery kolejnej generacji. O tym, że nowe smartfony z logo nadgryzionego jabłka zobaczymy we wrześniu wiemy od dawna. Sęk w tym, że nie wiedzieliśmy, kiedy dokładnie odbędzie się ich premiera.

Operatorzy telefonii komórkowej proszą pracowników, aby ci nie brali wolnego 13 września. Jako powód tej prośby podawana ma być ważna zapowiedź smartfona w tym dniu.

Apple iPhone

Teraz dysponujemy nowymi przeciekami, które sprawiają, że bacznie będziemy przyglądać się trzeciemu tygodniowi września. Jak pisze serwis 9to5Mac, źródła "zaznajomione ze sprawą" zdradziły im, że operatorzy telefonii komórkowej proszą pracowników, aby ci nie brali wolnego 13 września. Jako powód tej prośby podawana ma być ważna zapowiedź smartfona w tym dniu.

Jest jeden ważny szczegół

Oczywiście Apple nie jest jedynym producentem smartfonów, tak więc 13 września możemy również spodziewać się zapowiedzi urządzeń/urządzenia innej marki. Niemniej jednak, ze względu na to, że Apple ma w zwyczaju przedstawiać nowe smartfony we wrześniu, możemy przypuszczać, że chodzi właśnie o serie iPhone 15. O tym, że faktycznie może chodzić o nowe iPhone'y świadczy jeszcze jeden, ważny szczegół. Ogłoszenie serii 14 odbyło się 7 września 2022 roku, w środę. Również 13 września tego roku przypada w środę. 

Wiele zatem wskazuje na to, że już 13 września odbędzie się wyczekiwana konferencja Apple. Niedługo później powinna rozpocząć się także przedsprzedaż nowych urządzeń. W trakcie zbliżającego się wydarzenia Apple spodziewamy się premiery nie tylko nowych iPhone'ów. Do tej pory widzieliśmy już pogłoski o możliwym debiucie Apple Watch Ultra 2. generacji oraz nowych komputerów Mac z procesorami M3.

Jeśli chodzi o same iPhone'y, to seria 15 ma wrzeszcie przynieść zauważalne zmiany. Wcześniej mówiło się, że firma Tima Cooka zastąpi wraz z debiutem linii iPhone 15 klasyczne, wciskane przyciski ich haptycznymi odpowiednikami. Niestety nie tak dawno pojawiły się informacje, że ze względów technicznych, wprowadzenie tego rozwiązania trzeba odłożyć.

Ze zmian, które najpewniej się pojawią możemy wymienić lepsze aparaty, lepsze baterie oraz zastąpienie złącza Lightning portem USB-C. Do tego nawet w podstawowych piętnastkach pojawić ma się Dynamic Island. A jeśli ciekawią was szczegóły na temat serii iPhone 15, to odsyłam do naszego ostatniego newsa, w którym odnajdziecie więcej szczegółów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekła możliwa data premiery serii iPhone 15

 0