Wyciekła specyfikacja Xiaomi 14 Ultra

Wyciekła specyfikacja Xiaomi 14 Ultra

Globalna premiera serii Xiaomi 14 zaplanowana jest jeszcze na ten miesiąc. Nic więc dziwnego, że właśnie teraz opublikowane zostały nowe przecieki dotyczące flagowego modelu. Co zaoferuje Xiaomi 14 Ultra?

Co może zaoferować Xiaomi 14 Ultra?

Xiaomi przygotowuje się do premiery nowej rodziny smartfonów. Chodzi tu rzecz jasna o serię Xiaomi 14. Jej debiut odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a konkretnej 25 lutego. I choć pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz poznaliśmy możliwą specyfikację najwyżej postawionego modelu. Według przecieku, Xiaomi 14 Ultra będzie wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 6,73 cala, który zaoferuje rozdzielczość QHD+, odświeżanie 120 Hz i technologię LTPO. Za wydajność - co wcale nie dziwi - odpowiadać będzie tutaj najmocniejszy procesor Qualcomma dla smartfonów, czyli Snapdragon 8 Gen 3.

Według przecieku, Xiaomi 14 Ultra będzie wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 6,73 cala, który zaoferuje rozdzielczość QHD+, odświeżanie 120 Hz i technologię LTPO.

Model z dopiskiem Ultra ma także oferować ciekawy zestaw aparatów. Jednym z obiektywów jest 1-calowa jednostka z rozdzielczością 50 MP. Dalej mamy ultraszerokokątny aparat 50 MP oraz dwa teleobiektywy. Jeden 3,2x z rozdzielczością 50 MP i drugi 5x również 50 MP. Zestaw aparatów uzupełnia jeszcze oczywiście przedni moduł do selfie. Tutaj można liczyć na 32 MP.

Dalsza specyfikacja

Przybliżona pojemność baterii Xiaomi 14 Ultra ma wynosić 5300 mAh, przez co użytkownicy raczej nie będą musieli martwić się szybkim rozładowywaniem telefonu. A nawet jeżeli trzeba będzie szybko podładować urządzenie to pomoże technologia szybkiego ładowania z mocą 90 W. Oczywiście po kablu. Przeciek mówi również o certyfikacie IP68, optyce od Leica oraz własnych chipach.

Jeśli ta nieoficjalna specyfikacja okaże się prawdziwa to Xiaomi 14 Ultra może być naprawdę ciekawą propozycją. O tym czy będzie chętnie kupowany zdecyduje jednak również i cena. Xiaomi 14 Ultra, tak jak pozostałe 2 smartfony z linii, zadebiutuje 25 lutego. Pozostało nam zatem czekać na oficjalne ogłoszenie, w trakcie którego powinniśmy poznać interesujące nas szczegóły.
 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekła specyfikacja Xiaomi 14 Ultra

 0