Wyciekły daty premier nowego Mass Effect i South Park?

Wyciekły daty premier nowego Mass Effect i South Park?

Mass Effect: Andromeda i South Park: Fractured But Whole to dwa mocno wyczekiwane erpegi, choć z zupełnie innych planet. Obydwa z nich przeżywają także perturbacje związane z niemożnością określenia premiery przez ich wydawców. Być może jednak ten impas dobiegł końca, gdyż wyciekły daty ich wydania.

Xbox Live Rewards to lojalnościowy program wynagradzający posiadaczy konsol Xbox dokonujących m.in. dużo zakupów treści cyfrowych. Odpowiadający za system Rewards Microsoft właśnie rozesłał mail z informacjami o premierach nadchodzących tytułów. Wśród nich znalazły się Mass Effect: Andromeda, South Park: Fractured But Whole oraz bijatyka z superbohaterami, Injustice 2.

Najnowszy Mass Effect miał pierwotnie ukazać się pomiędzy pierwszym a drugim kwartałem 2017. Według grafiki z maila miałby zadebiutować 31 marca. Z kolei South Park: Fractured But Whole - 30 marca, a Injustice 2 - 28 marca. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że daty te są wyłącznie prowizoryczne (31 marca to koniec pierwszego kwartału), chociaż zastanawiające jest to, dlaczego użyto trzech różnych dat.

Z drugiej zaś strony, Ed Boon, twórca Mortal Kombat i Injustice oficjalnie zdementował na Twitterze 28 marca jako premierę kontynuacji bijatyki z bohaterami z komiksów DC Comics. Wątpliwość budzą też daty 28, 30 i 31 marca. 28 marca to wtorek - standardowy dzień premier nowych gier w USA, z kolei 30 i 31 marca to odpowiednio czwartek i piątek. W Europie, jeśli dany wydawca decyduje się na ogólnoświatową, jednoczesną premierę, to czasami odbywa się ona w piątek. Z kolei w czwartek fizyczne wydania AAA raczej się nie ukazują - chyba, że dana firma wydaje kilka edycji gry, z wcześniejszym dostępem dla posiadaczy wersji "premium".

W przypadku Mass Effect: Andromeda te przesłanki mogą zostać zweryfikowane już dzisiaj godzinie 19:00 czasu polskiego, kiedy to BioWare przekaże nowe informacje o grze. Andromeda zostanie następnie zaprezentowana podczas konferencji Nvidii na CES w nocy z dzisiaj na czwartek o godzinie 3:30 naszego czasu.

Wyciekły daty wydania nowego Mass Effect i South Park?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły daty premier nowego Mass Effect i South Park?

 0