Wyciekły kolejne informacje o Samsung Galaxy S8 Lite

Wyciekły kolejne informacje o Samsung Galaxy S8 Lite

Pomimo iż Samsung wciąż nie odniósł się do rewelacji dotyczących odchudzonego Galaxy S8 w sieci pojawiają się coraz mocniejsze dowody na istnienie takowego wydania.

Według raportów Galaxy S8 Lite wygląda niemal identycznie jak jego większy brat. Zarówno podstawowy S8 oraz jego uproszczona wersja posiadają dokładnie te same ekrany 5,8 cala, aczkolwiek rozdzielczość Lite różni się i wynosi dokładnie 2220x1080 pikseli (2960x1440p w oryginale). Pod względem wydajności mniejsze urządzenie będzie prawdopodobnie wolniejsze od standardowej S8. Całość napędzi starszy układ Snapdragon 660. Dla porównania potężniejsza wersja mieści Snapdragona 835. Dodatkowo urządzenie wspomoże 4 GB RAM. Jednak sama przestrzeń pamięci mieszcząca się w granicach 64 GB zarezerwowana na dodatkowe dane wydaje się dość rozsądna. Również do baterii (3 000 mAh) nie można się nadto przyczepić.

Galaxy S8 Lite ma być wolniejszy od swojej większej wersji. Jego potencjalna data debiutu nie jest znana

Jeśli chodzi o aparat będzie on posiadał tylny obiektyw 16mpx. Warto nadmienić, iż zdjęcia pochodzące z wczesnej wersji telefonu trafiły do sieci już na początku tygodnia, ale dopiero w środę dostaliśmy dodatkowe rendery, które dobitnie pokazują, że smartfon trafi do sprzedaży w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym oraz czarnym. Niestety obecnie Samsung w żadnym stopniu nie odniósł się do wszelkich plotek, przez co nie znamy żadnej daty debiutu. Zastanawiający jest także sens wydawania odchudzonego modelu Galaxy S8 w obliczu mocniejszego S9. Zastosowane tutaj podzespoły raczej nie zadecydują o ewentualnym sukcesie telefonu, chociaż zważywszy na jego dość małe gabaryty, może przypaść do gustu osobom szukającym minimalistycznego rozwiązania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły kolejne informacje o Samsung Galaxy S8 Lite

 0