Wyciekły pierwsze screeny i grafiki koncepcyjne z Darksiders 3

Wyciekły pierwsze screeny i grafiki koncepcyjne z Darksiders 3

Informacje o Darksiders 3 pojawiły się w sklepie Amazon – omyłkowo czy nie, nie nam jest to oceniać. My możemy cieszyć się udostępnionymi screenami i grafikami koncepcyjnymi.

Sklep Amazon zaktualizował swoją ofertę o tytuł Darksiders 3 – co ciekawe nie była to zwykła wstawka. Dostaliśmy sporo screenów oraz grafik koncepcyjnych. Gra zapowiada się obiecująco: wcielimy się w postać Fury – kobiecego maga, której celem jest przywrócenie balansu na Ziemi pomiędzy dobrem a złem. W poprzednich odsłonach wcieliliśmy się w Wojnę oraz Śmierć, nowa postać Furia jest dość intrygującym protagonistką, bo przecież nie ma jej w oryginalnych, biblijnych opowieściach o Jeźdźcach Apokalipsy. Bohaterka będzie mogła przyjmować różne formy – każda z nich da jej dostęp do innych broni czy umiejętności, sama natomiast posługiwać się będzie biczem. Na jej drodze stanie Siedem Grzechów Głównych oraz ich podwładni. To wszystko pokryje znany i rozpoznawalny z poprzednich części styl graficzny pośród postapokaliptycznych lokacji.

Darksiders 3 – wyciekły pierwsze screeny i szczegóły dotyczące gry!

Powyżej widzicie udostępnione przez Amazon screeny, grafiki koncepcyjne znajdziecie tutaj. Nowa produkcja THQ Nordic ma zaoferować w pełni otwarty i dający poczucie żywego świat. Czekać na nas będą rozmaite lokacje, sekrety czy starcia z niebezpiecznymi przeciwnikami. Warto dodać, że co prawda gra na Amazonie ma podaną datę premiery (31.12.2018), ale jest to najprawdopodobniej informacja prowizoryczna. Na bardziej szczegółowe dane będziemy musieli jeszcze poczekać. Wszystko wskazuje na to, że najnowsze Darksiders jest już gotowe do pokazania, a zaistniała sytuacja skłoni zapewne THQ Nordic do oficjalnej zapowiedzi i kto wie, może już na dniach pojawią się pierwsze trailery czy informacje, które pozwolą nam jeszcze bardziej zagłębić się w nowy tytuł. Na razie pozostaje nam oglądać owiane tajemniczością screeny i czekać na oficjalne informacje dotyczące produkcji. Opisywaną ofertę Amazona znajdziecie tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły pierwsze screeny i grafiki koncepcyjne z Darksiders 3

 0