Wyciekły zdjęcia Gigabyte AORUS X470 Gaming 7 WiFi

Wyciekły zdjęcia Gigabyte AORUS X470 Gaming 7 WiFi

Do sieci trafiły zdjęcia płyty głównej Gigabyte AORUS X470 Gaming 7 WiFi, której prototyp zaprezentowano kilka miesięcy temu. 

Podczas odbywających się w styczniu targów CES, Gigabyte zaprezentował prototyp płyty głównej z chipsetem AMD X470. Wiadomo było, że ostateczna wersja płyty trafi do sprzedaży po debiucie układów AMD Ryzen drugiej generacji. W ostatnich dniach do sieci wyciekły zdjęcia prawdopodobnie ostatecznej wersji płyty głównej. Porównując model ze zdjęć wraz ze zdjęciami prototypu można zauważyć kilka kosmetycznych zmian, wpływających na wygląd płyty, ale nie zmieniających specyfikacji technicznej urządzenia. Warto przypomnieć, że model  X470 Gaming 7 WiFi to flagowy model z serii AORUS wspierający serię AMD Ryzen 2000, a oprócz niego mają pojawić się także modele X470 Gaming 5 WiFi oraz X470 Ultra Gaming. 

Gigabyte AORUS X470 Gaming 7 WiFi

Jak widać, na płycie znajdują się cztery sloty na karty pamięci DIMM. Urządzenie posiada również trzy złącza PCI Express x16 dla kart rozszerzeń, a także dwa gniazda M2. Płyta ma oczywiście wbudowany WiFi-AC. Oprócz tego, na panelu z gniazdami I/O znajdują się cztery porty USB 3.0, dwa USB 3.1 oraz dwa porty USB 3 DAC-UP, które mają przekazywać pozbawione zakłóceń sygnały. Warto przypomnieć, że konstrukcja ma zmienioną sekcję zasilania oraz system chłodzenia względem modeli z chipsetem X370. Co ciekawe, w serwisie Amazon można już sprawdzić ceny poszczególnych modeli z serii AORUS i okazuje się, że cena modelu AORUS X470 Gaming 7 WiFi wynosi 239 USD, czyli około 820 złotych.  

seria AORUS ceny

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły zdjęcia Gigabyte AORUS X470 Gaming 7 WiFi

 0