Wyciekły zdjęcia Google Pixel 3 XL?

Wyciekły zdjęcia Google Pixel 3 XL?

W internecie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących Google Pixel 3 XL, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, iż urządzenie faktycznie istnieje. Z kolei teraz możemy przyjrzeć się zdjęciom wykonanym rzekomemu modelowi telefonu.

Od premiery ostatniego reprezentanta serii Pixel minęło już sporo czasu. Nic więc dziwnego, że temat potencjalnego następcy powraca niczym bumerang. Teraz do sieci wyciekły fotografie przedstawiające rzekomy model Google Pixel 3 XL. Jak łatwo zauważyć zwłaszcza z tylnej części urządzenia, projektanci inspirowali się wyglądem iPhone'a X. Google postanowiło ulec panującej ostatnio modzie i zastosować wycięcie w górnej części wyświetlacza. Co ciekawe dostrzeżono, że tył wykonano w jakimś stopniu ze szkła. O ile dla wielu estetów potencjalne odciski palców zbierane przez smartfon będą stanowić nie lada problem, tak dla pozostałych otwiera to drogę do bezprzewodowego ładowania, które raczej znajdzie się w finalnym wydaniu. 

Google Pixel 3 XL ma zaoferować charakterystyczne wycięcie w ekranie oraz funkcję bezprzewodowego ładowania

Wyciekły zdjęcia Google Pixel 3 XL?

Jeżeli chodzi o aparat podobno zdecydowano się na rozwiązanie z jednym obiektywem, co według producenta udowodni, iż takowe rozwiązanie pozwala na wykonywanie dobrych jakościowo zdjęć. Niestety specyfikacja techniczna jest owiana ogromną tajemnicą. Teoretycznie urządzenie ma napędzić Qualcomm Snapdragon 845. Ponadto nie wiemy ile dokładnie pamięci, znajdziemy wewnątrz smartfonu, lecz zważywszy na fakt, że obecne Pixele posiadają 4 GB RAM, oczekujemy zwiększenia tej liczby do równych 6 GB.  Choć data premiery Pixel 3 pozostaje nieznana, to według Valuewalk przypadnie ona na okres października-listopada. Czy powyższe rewelacje znajdą swe pokrycie w rzeczywistości oczywiście przekonamy się zapewne niebawem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły zdjęcia Google Pixel 3 XL?

 0