Wyciekły zdjęcia Huawei P10

Wyciekły zdjęcia Huawei P10

Już w przyszłym miesiącu, na targach MWC w Barcelonie, Huawei na zaprezentować nowego flagowca o nazwie P10. Tymczasem już teraz wyciekły jego zdjęcia, które sporo mówią o smartfonie.

Huawei P10 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w trakcie Mobile World Congress w Barcelonie, które odbywają już w przyszłym miesiącu. Osoby, które czekają na premierę smartfona na pewno ucieszy fakt, że wyciekły rendery nowego telefonu. Tym samym dowiedzieliśmy się sporo rzeczy na temat urządzenia.

Ze zdjęć wynika, że telefon będzie wyposażony w zakrzywiony na bokach ekran. Taki sam, jak w Samsugach Galaxy S Edge. Pod wyświetlaczem zostanie umieszczony przycisk home, który najprawdopodobniej będzie miał wbudowany czytnik linii papilarnych (wcześniej znajdował się on na pleckach). Nie zabraknie także podwójnego aparatu, znanego już z modelu P9. Dodatkowo telefon będzie miał podwójną, doświetlającą diodę LED.

Jeśli chodzi o specyfikację, to Huawei P10 ma być wyposażony we wspomniany już, zakrzywiony ekran o przekątnej 5,5 cala oraz rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli. O wydajność zadba autorski układ producenta z rodziny Kirin. Jest spora szansa, że smartfon będzie miał 6 GB pamięci RAM. Oczywiście będzie działać pod kontrolą systemu Android w wersji 7.0 Nougat.

Na ten moment nie wiadomo, czy jest to jedyny smartfon, który pokaże Huawei. Już wcześniej pojawiały się plotki o modelu Huawei P10 Plus.

Huawei P10

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekły zdjęcia Huawei P10

 0