Wydajny dysk w śmiesznie niskiej cenie! Trzeba się spieszyć

Wydajny dysk w śmiesznie niskiej cenie! Trzeba się spieszyć

Jesteś aktualnie w trakcie tworzenia nowego zestawu komputerowego lub modernizacji starszego sprzętu? Jeśli tak, to zapewne wiesz, że dziś bez dysku SSD ani rusz, a wszystko przez to, jak opłacalnym jest wyborem w porównaniu do typowych dysków talerzowych. Aktualnie możesz zgarnąć naprawdę dobry model w promocji!

Nie ma to jak dobra promka. Jakby nie patrzeć to dzięki takim akcjom jesteśmy w stanie zaoszczędzić całkiem sporo grosza przy tworzeniu nowego stanowiska komputerowego. Na szczęście promocją nie został objęty żaden leżak magazynowy, znany bliżej jako "bubel", tylko wysokiej wydajności nośnik NVMe korzystający z interfejsu PCIe 4.0! Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ liczba sztuk jest ograniczona, a sama promocja potrwa jedynie do 17 września.

 

Dysk SSD Lexar NM790 w dobrej promocji

Lexar NM790

Kompletowanie nowego zestawu komputerowego w zdecydowanej większości skupia się na podzespołach nowych i przede wszystkim nowoczesnych. Chodzi tu oczywiście o platformę, zdolną wykorzystać możliwości bardzo wydajnych dysków SSD z interfejsem PCI Express 4.0, z którego korzysta właśnie opisywany tu model Lexar NM790 o pojemności 2 TB. Co potrafi?

Lexar NM790 w wariancie 2 TB kosztuje aktualnie zaledwie 379 zł (z kodem bts-gaming w sklepie x-kom). Oferuje on prędkość odczytu i zapisu sekwencyjnego na poziomie odpowiednio 7400 MB/s i 6500 MB/s, a odczyt i zapis losowy to zaś 1 000 000 i 900 000 IOPS. Wersja ta jest wyposażona w dobry kontroler Maxio MAP1602A i trwałe kości pamięci NAND 3D TLC, co zresztą potwierdzone zostało współczynnikiem TBW na poziomie aż 1500 TB. Dysk zatem posłuży długo i to niezależnie od tego, czy mowa o zastosowaniu w grach wideo, profesjonalnej pracy czy typowych, domowych warunkach. Producent oferuje na ten model 5-letnią gwarancję!

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wydajny dysk w śmiesznie niskiej cenie! Trzeba się spieszyć

 0