Wymień swojego NAS-a na nowy model QNAP z rabatem 15%

Wymień swojego NAS-a na nowy model QNAP z rabatem 15%

QNAP przygotował nową promocję dla użytkowników serwerów NAS, którzy chcieliby „przesiąść” się ze starego NAS-a na któryś z nowych modeli firmy (oczywiście nie trzeba oddawać starego sprzętu). 

Zasady dołączenia do promocji są banalnie proste – wystarczy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny, podając w nim podstawowe dane o posiadanym sprzęcie oraz wskazując, który z objętych zniżką modeli QNAP NAS chcemy kupić. Istotne jest, że może to być wyłącznie urządzenie ze wskazanej przez producenta listy, mające dodatkowo tyle samo (lub więcej ) zatok na napędy 3,5”, jak aktualna wersja posiadana przez użytkownika. Oznacza to, że np. 4-zatokowy model NAS wymienimy tylko na inną 4-zatokową wersje NAS lub na 6-zatokowy NAS, ale nie na model 2-zatokowy. Po wypełnieniu formularza i pozytywnym zweryfikowaniu przez QNAP podanych w nim danych, otrzymamy kupon rabatowy pozwalający na uzyskanie zniżki u wskazanych sprzedawców urządzeń QNAP NAS.

Akcja promocyjna QNAP pozwala zakupić nowe urządzenia NAS w okazjonalnej cenie

Jak wyjaśnił Grzegorz Bielawski, country manager QNAP Polska, urządzenia z grupy NAS ewoluują w niesamowitym wręcz tempie, czego owocem są niezliczone ilości zaawansowanych funkcji, aplikacji oraz narzędzi, które w znaczący sposób zwiększają zakres zastosowań tychże serwerów. W przypadku QNAP NAS warto wspomnieć również o rozwiązaniach z dziedziny wirtualizacji, backupie migawkowym, opcji monitoringu wizyjnego czy zaawansowanych funkcjach multimedialnych. Ogółem firma chce, by posiadacze starszych sprzętów mogli łatwiej sięgnąć po ich najnowsze propozycje, korzystając ze wspomnianego 15% rabatu. Co istotne akcja jest skierowana nie tylko do stałych użytkowników, ale także tych zupełnie nowych. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wymień swojego NAS-a na nowy model QNAP z rabatem 15%

 0